Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
AKCESORIA NA LETNIE PODRÓŻE | RABAT - 15%

AKCESORIA NA LETNIE PODRÓŻE | RABAT - 15%

Dodatkowa przestrzeń bagażowa, uchwyty na narty.

Akcesoria i Części Opel

Perfekcyjnie dopasowane i bardzo dobrze dostępne dla szybkiej wymiany

OPEL STYLISTYKA

Każdy model ma odpowiednie akcesoria. Są perfekcyjnie zaprojektowane po to, by Twoje auto nabrało indywidualnego stylu. Twoje auto stanie się wyjątkowe.

OPEL TRANSPORT I BAGAŻ

Z akcesoriami Opla Twoje auto stanie się jeszcze bardziej praktyczne dzięki systemom transportu bagażu. Pojemniki dachowe czy uchwyty rowerowe ułatwiają transport i tworza nową przestrzeń.

OPEL BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie akcesoria Opel są poddawane rygorystycznym testom bezpieczeństwa. Akcesoria specjalne, jak grutnownie przetestowane foteliki samochodowe, czynią Twoje auto jeszcze bezpieczniejszym.

OPEL KOMFORT I WYGODA

Dobre pomysły i praktyczne akcesoria Opel ułatwiają życie, zwłaszcza osobom spędzającym dużo czasu za kierownicą. Jazda samochodem stanie się prawdziwą przyjemnością.

OPEL OCHRONA

Nawet jesli czasem pogoda nie rozpieszcza, a samochód narażony jest na deszcz i błoto, z akcesoriami Opel możesz lepiej chronić swoje auto.

 

*Podane ceny są cenami rekomendowanymi oraz zawierają podatek VAT. Nie obejmują montażu akcesoriów. Promocja obowiązuje od 06.07 do 31.08.2020 lub do wyczerpania danego produktu. Informujemy, że zdjęcia artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości. Przedstawione produkty są sprzedawane bez prezentowanej zawartości.

Dodatkowo polecamy

Polecamy również nowy oryginalny BOX DACHOWY OPEL.  Box jest “bliźniakiem” modelu Thule Excellence firmowanym przez markę OPEL a produkowanym dalej przez Thule Sweden.

Obejrzyj katalog Akcesoriów Opel

 

 

Bagażnik rowerowy

Montowany na haku uchwyt mieści do dwóch rowerów,
a dodatkowa przystawka pozwala na transport trzeciego. Prosty w montażu i obsłudze – funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika samochodu, również z zamocowanym ładunkiem. Po złożeniu może być przewożony w bagażniku.

 

 

Belki dachowe

Dwie belki dachowe dostosowane są do montażu każdego rodzaju pojemnika dachowego lub innego systemu transportu bagażu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Felgi aluminiowe

Podkreśl sportowy charakter auta i wybierz markowe felgi firmy Irmscher. Zaprojektowane specjalnie dla Insignii 18’’ koła Evo Star lub Turbo Star pasują do jej dynamicznego stylu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mata ochronna bagażnika

Chroni przed brudem i wilgocią. Łatwa w czyszczeniu, wykonana z trwałego tworzywa, z wygodnym mocowaniem na rzepy. Zabezpiecza całą powierzchnię podłogi bagażnika oraz posiada dodatkowe zakładki boczne o wysokości około 20 cm. Gdy nie jest używana, może być przechowywana w specjalnym pokrowcu.

 

 

 

 

 


Oryginalna część życia.

Podczas codziennej eksploatacji niektóre elementy ulegają naturalnemu zużyciu i ostatecznie wymagają wymiany. Zadbaj o Twojego Opla i zawsze korzystaj z Oryginalnych Części Opel. Odpowiadają one wysokim standardom jakości i są dopasowane do osiągów poszczególnych modeli, przez co dłużej mogą zapewnić optymalne parametry.

Wysoka jakość oryginalnych części.

  • Wykonane z zachowaniem wysokich standardów
  • Dopasowane do fabrycznych rozwiązań technicznych
  • Testowane pod kątem trwałości i bezpieczeństwa
  • Dobra dostępność (krótszy czas wykonania naprawy)
  • Korzystny stosunek jakości do ceny


Autoryzowany serwis daje pewność, że użyte do  napraw oryginalne części nie będą miały negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodu.