Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Blacharnia - Lakiernia

Blacharnia - Lakiernia

Naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek, lakierowanie, renowację i konserwację powłok lakierniczych. Bezgotówkowo rozliczamy naprawy powypadkowe samochodów.

BLACHARNIA – LAKIERNIA, NAPRAWY POWYPADKOWE

Wykonujemy:

 • kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5t wszystkich marek na miejscu bez udziału podwykonawców,

 • renowację oraz konserwację powłok lakierniczych,

 • usuwanie szkód gradowych,

 • drobne naprawy typu SMART  - usuwanie drobnych zagięć bez konieczności lakierowania oraz małych zarysowań poprzez częściowe lakierowanie elementu.

 

Oferujemy:

 • przyjęcia zgłoszenia szkód oraz oględziny samochodów na miejscu bez potrzeby odwiedzania ubezpieczalni dla takich firm jak: PZU, ERGO-HESTIA, ALLIANZ, UNIQA, AVIVA, BENEFIA, GENERALI, COMENSA

 

 

 • dla szkód zgłoszonych w pozostałych firmach ubezpieczeniowych – pomoc oraz doradztwo w zakresie postępowania po zaistnieniu zdarzenia wraz z weryfikacją uszkodzeń oraz przyśpieszeniem terminu oględzin,

 • bezgotówkowe rozliczenia napraw powypadkowych samochodów dla wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych,

 • samochody zastępcze na czas naprawy,

 • wysoki poziom z świadczonych usług dzięki starannej pracy wykwalifikowanego, doświadczonego oraz od lat stałego personelu,

 • naprawę samochodu za pomocą najnowocześniejszych przyrządów do napraw oraz pomiarów nadwozi firmy BLACKHAWK,

 • lakierowanie samochodów w kabinie bezpyłowej firmy SAIMA lakierami wodorozcieńczalnymi firmy STANDOX z wykorzystaniem komputerowego doboru lakieru,

 • stały monitoring procesu naprawy Państwa samochodu poprzez aplikację internetową,

 • holowanie uszkodzonego pojazdu w ramach assistance,

 • usługi Door To Door na życzenie - odbiór oraz dowóz samochodu po naprawie.

 

 

 

 

W celu skrócenia czasu niezbędnego do załatwienia formalności prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie odpowiedniego druku zgłoszenia szkody zamieszczonego poniżej:

 

PZU

ERGO HESTIA

Allianz

UNIQA

AVIVA

BENEFIA

COMPENSA

 

naprawy powypadkowe Katowice blacharnia

naprawy powypadkowe lakiernia w salonie

 

Informacje

Opel Mucha wie, jak kompleksowo i w wygodny dla Klienta sposób realizować naprawy powypadkowe. Co roku pomagamy licznej rzeszy Klientów szybko wrócić na drogę. Usługi serwisowe oraz sam warsztat cieszą się od dawna niesłabnącym zaufaniem wśród właścicieli samochodów z takich miast jak Katowice, Tychy, Ruda Śląska, Chorzów, Mikołów czy Pszczyna.

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez firmę General Motors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 5 ("GM Poland") w celach kontaktowych, w celu realizacji zamówienia i przesyłania ankiet satysfakcji klienta, jak i wykonania żądanych usług i świadczeń posprzedażowych. Dane te mogą być przetwarzane również przez podmioty mające siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Przetwarzanie danych osobowych przez Dealera oraz GM Poland
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ("Ustawa") wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez GM Poland w celach marketingowych oraz analitycznych. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, w szczególności poprzez zmianę preferencji w zakresie komunikacji przez skontaktowanie się z którymkolwiek z w/w podmiotów.

Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także od GM Poland informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny.

Udostępnianie danych osobowych spółkom z grupy GM oraz innym podmiotom
Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów oraz przez GM Poland moich danych osobowych podmiotom oferującym ubezpieczenie/kredyt/leasing oraz części i akcesoria do samochodów marki Opel jak również spółkom z grupy General Motors, mającym siedzibę na terenie oraz poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach analitycznych oraz marketingowych produktów finansowych i ubezpieczeniowych oraz części i akcesoriów związanych z zakupem samochodu marki Opel.

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Sezonowa promocja serwisowa.
Sezonowa promocja serwisowa.
Dowiedz się więcej
Części sklep internetowy
Dowiedz się więcej
Program Tani Serwis Opel
Program Tani Serwis Opel
Dowiedz się więcej
Opel Service4Fleet
Opel Service4Fleet
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Mokka-X