Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Grandland X Hybrid Już za 141 400 zł

Grandland X Hybrid Już za 141 400 zł

dla przedsiębiorców. Już za 1 178 zł netto/mies. Free2Move Lease.

Promocje » Promocje 2019


GRANDRABAT

Grandland X Hybrid już za 141 400 zł dla przedsiębiorców.

Grandland X Hybrid będzie wkrótce dostępny w wersji z napędem na przednią oś. Moc 225 KM, 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów elektronicznie sterowana oraz zasięg do 57 km w trybie elektrycznym to zalety, dzięki którym ta wersja Grandlanda X daje wiele radości z jazdy.

Cena dotyczy modelu Opel Grandland X Enjoy Hybrid 224 KM A8 FWD z lakierem metalicznym i zawiera promocyjny rabat dla przedsiębiorców oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel. Liczba aut w promocji jest ograniczona.


OFERTA FREE2MOVE LEASE

Grandland X Hybrid już za 1 178 zł netto/mies.

Poruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

  • Niska rata i opłata wstępna
  • Pełny pakiet serwisowy
  • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
  • Usługi Assistance 24h

Opel Grandland Hybri4

FREE2MOVE LEASE. Kalkulację sporządzono dla modelu Grandland X 1.6 Turbo Hybrid4 300 KM Elite, rok produkcji 2020, w cenie 160 122 zł netto. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 20%, całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.


RABAT

Grandland X Hybrid z rabatem do 6 000 zł.

Z połączenie zalet samochodu sportowo-użytkowego i technologii napędu hybrydowego typu plug-in powstaje nowy wymiar wydajnośc: Grandland X Hybrid.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 5 000 zł oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.


OPEL FLEXCARE

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowego Grandlanda X Hybrid.

Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.01.2020.


Liczba modeli w promocji ograniczona. Promocja dostępna do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X