Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Zafira Z rabatem do 6 000 zł

Zafira Z rabatem do 6 000 zł

Charakterystyczne kształty nadwozia przyciągają spojrzenia, a przestronne i elastyczne wnętrze obiecuje komfortowe podróże.

Promocje » Promocje 2019


 

ZAFIRA PROMOCJA.

Opel ZafiraOpel Zafira z rabatem do 6 000 zł.

Charakterystyczne kształty nadwozia przyciągają spojrzenia, a przestronne i elastyczne wnętrze obiecuje komfortowe podróże.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 5 000 zł oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

Promocja obowiązuje na modele z roku produkcji 2019. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.


OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 899 zł*.

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

*Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X