Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL INSIGNIA.

NOWY OPEL INSIGNIA.

Supernowoczesny hatchback. Elegancki, dopracowany konstrukcyjnie i zaawansowany technologicznie, Nowy Opel Insignia Hatchback łączy sportowy styl z 5-drzwiową funkcjonalnością. A teraz oferuje kierowcy zupełnie nowy sposób wzajemnej komunikacji. Przygotuj się na doskonałość i nowoczesność, które czekają na Ciebie w Nowej Insignii.

To Insignia, bez wątpienia.

Jedną z najważniejszych, rozpoznawalnych na pierwszy rzut oka cech doskonałego wzornictwa są dopracowane detale. Przyjrzyj się tym wysublimowanym kształtom, odkrywając też wysmakowane wnętrze Nowej Insignii.


Nowy Opel Insignia hatchback - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

Osłona chłodnicy jest bardziej wyrazista, a jej chromowane elementy nieco mocniej wyeksponowane. Reflektorom i nisko osadzonym światłom przeciwmgielnym nadano bardziej stylową formę. To Insignia – modna i elegancka.

Wykonane w technologii LED światła do jazdy dziennej o charakterystycznym kształcie skrzydła, wzmacniają nisko osadzoną sylwetkę auta. Stylistyczna kosmetyka objęła także chromowaną listwę z logo marki, która podkreśla status auta.

W świecie podobnych do siebie kształtów wzornictwo Nowej Insignii wyróżnia się klasycznymi proporcjami i dopracowaniem szczegółów, przy uwzględnieniu własności aerodynamicznych. Insignia pozostaje liderem w swojej klasie.


Nowy Opel Insignia hatchback - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wrażenie wysokiej jakości i wysmakowanego wzornictwa wnętrza Nowej Insignii jest bardzo silne. Wystarczy tylko uchylić drzwi. Charakterystyczna deska rozdzielcza ukształtowana w formę skrzydła płynnie łączy się z panelami drzwi, stwarzając atmosferę przytulności i porządku. Równie starannie zaprojektowano użyteczne schowki.

Nowoczesne elementy, jak na przykład interaktywne wskaźniki, 8-calowy ekran dotykowy, przyciski sterowania na kierownicy i panel dotykowy idealnie wkomponowują się w tradycyjny komfort kabiny.


Nowy Opel Insignia hatchback - Luksusowe tapicerki skórzane

Luksusowe tapicerki skórzane

Elegancka i szczególnie komfortowa tapicerka z naturalnej skóry tworzy atmosferę luksusu. Skóra Nappa w kolorze Brandy lub Indian Night, której wysoką jakość uwydatniają klasyczne przeszycia, perforowana w fotelach z systemem wentylacji, czy gładka dla podkreślenia najwyższej elegancji – tak samo urzeka.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X