Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL MOKKA.

NOWY OPEL MOKKA.

Płynne linie i mocno osadzona sylwetka wyznaczają nowy styl. Nowy Opel Mokka jest elegancki, nowoczesny i wszędzie czuje się jak w domu.

STONOWANY I ATLETYCZNY.

Od wyrazistego przodu, poprzez porywający profil boczny, do zaokrąglonego tyłu, Opel Mokka godzi sportowego ducha z praktyczną funkcjonalnością na co dzień.


Opel Mokka - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

Opel Mokka przyciąga wyrazistym stylem pełnowymiarowego SUV-a. Już przód nadwozia zwraca uwagę. Każdy element ma tu swoje uzasadnienie, nawet przyciągające wzrok, zaokrąglone, duże lusterka boczne. Bo również funkcjonalność określa wygląd.

Profil Opla Mokki sprawia wrażenie równie mocnego. Samochód z boku przypomina zaokrąglony klin. Wznoszące się linie błotników są muskularne i atletyczne, ale bez agresywności, a krótkie chlapacze i okrągłe nadkola podkreślają zdolności terenowe. W tym aucie poczujesz się swobodnie i naturalnie – ponieważ Opel Mokka jest po prostu sobą.

W gładko zaokrąglonym tyle auta, zbiegają się linie nadwozia. Wszystkie elementy potęgują wrażenie szerokiego osadzenia, a zachodząca na boki szyba doskonale równoważy stromo poprowadzoną szybę przednią. Linie górnej części błotników przechodzą w eleganckie tylne światła, a ich dolne profile zachodzą płynnie na mocno profilowany tylny zderzak. Harmonijny, opływowy i pewny siebie – taki jest Opel Mokka.

Dbałość o własności aerodynamiczne ukształtowała elegancki przedni spojler i osłonę chłodnicy, która steruje przepływem powietrza w komorze silnika. Pod samochodem, przed tylnymi kołami, umieszczone są odchylacze strug powietrza oraz aerodynamiczne kształtki za nimi. Tylny spojler oraz gładko zaokrąglony tył nadwozia zapewniają swobodny opływ powietrza. Wartość współczynnika oporu powietrza Cx 0,36 jest znacznie lepsza od przeciętnej w tym segmencie oraz ma znaczący wpływ na ekonomiczność i stabilność jazdy Oplem Mokką.


Opel Mokka - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wewnątrz Opla Mokki odnajdziesz komfort i wysokiej jakości materiały. Przestronna i przytulna kabina, wysoko umieszczone, głęboko wyprofilowane siedzenia, ergonomiczne wskaźniki i przełączniki wzmacniają wrażenie wysokiej jakości wykończenia. Przyjemne w dotyku, czarne lub brązowe materiały wykończeniowe, gładkie, metalowe elementy ozdobne oraz chromowane pierścienie zegarów odwołują się do motoryzacyjnej klasyki.

Deska rozdzielcza płynnie przechodząca w profile drzwiowe, z typowym dla Opla motywem skrzydła, wzmacnia poczucie przestronności i wspaniale wygląda. Wskaźniki i wyświetlacze są czytelne, duże i wygodnie rozmieszczone. Klamki, przyciski i pokrętła, a nawet pokaźne dysze nawiewów są solidne i wytrzymałe. Kokpit Mokki potwierdza, że to auto jest gotowe na przygodę.

Dopracowanie każdego detalu oraz wysoka jakość materiałów charakteryzuje całe wnętrze Opla Mokki. Jeśli pasażerami tylnych siedzeń będą małe dzieci, ogromną zaletą okażą się wysokie, szeroko otwierane drzwi, które ułatwiają montowanie fotelików i umieszczanie w nich dzieci. Jeśli z tyłu siedzą osoby starsze lub dorośli, komfortowe fotele, wygodne schowki oraz łatwość zajmowania miejsca z pewnością uczynią ich podróż przyjemniejszą. A kiedy potrzebujesz więcej przestrzeni bagażowej, łatwo ją uzyskasz dzięki składanym w proporcji 60/40 tylnym siedzeniom. Myślą przewodnią projektantów Mokki były Twoje potrzeby i Twój styl życia.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

    ©2017     Jesteśmy na Facebooku     Jesteśmy na YouTube     Opel Polska     Mapa strony