Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel Insignia GSi

Opel Insignia GSi

Nowa Insignia GSi to doskonałe połączenie wyjątkowej przyjemności, sportowej jazdy i nowoczesnych technologii w imponującej, atletycznej sylwetce.

Opel Insignia GSi

OD 182 200 zł

Opel Insignia GSi - Zdjęcia

Insignia GSi została dopracowana do perfekcji, aby dać kierowcy poczucie spełnienia.

Insignia GSi ma szanse przewyższyć Twoje oczekiwania.

 • Dynamiczny silnik diesla o pojemności 2 litrów i mocy 210 KM
 • 8-biegowa skrzynia automatyczna
 • Układ napędu 4x4 z wektorowaniem momentu obrotowego
 • Adaptacyjne zawieszenie FlexRide i hamulce Brembo

Opel Insignia 4x4

ADAPTACYJNY NAPĘD 4x4.

Adaptacyjny napęd 4x4 z funkcją wektorowania momentu obrotowego zapewnia płynniejszą, bardziej dynamiczną jazdę na ostrych zakrętach oraz jeszcze stabilniejsze, bardziej neutralne prowadzenie. Żadnych niespodzianek na ostro pokonywanych łukach.

 • Napęd 4x4 "Twinster" oferuje optymalną przyczepność tam, gdzie inne systemy mogą się nie sprawdzić
 • Nawet 60% momentu obrotowego może trafić na tylną oś i zostać odpowiednio rozdzielone pomiędzy kołami, w zależności od potrzeby
 • Układ automatycznie rozdziela moment napędowy nie tylko pomiędzy przednią i tylną osią, ale także pomiędzy tylnym prawym i tylnym lewym kołem. System efektywnie przekazuje moc na koło o najlepszej przyczepności z uwzględnieniem aktualnych warunków drogowych i dynamiki pojazdu.

Opel Insignia - układ jezdny FlexRide

Adaptacyjny układ jezdny.

Adaptacyjny układ jezdny FlexRide® stale monitoruje i dostosowuje pracę amortyzatorów w ciągu milisekund. W zależności od wybranego trybu zmienia charakterystykę pracy układu kierowniczego i reakcję na naciśnięcie pedału przyspieszenia.

Kierowca Insignii GSi wyposażonej w elektromechaniczne zawieszenie ma bezpośrednią kontrolę nad jego pracą przez wybór trybu pracy: Standard, Tour lub Sport. Dedykowany wyłącznie dla GSi tryb Competition, aktywowany przez dwukrotne naciśnięcie przycisku ESP, pozwala wprawnym kierowcom zwiększyć nadsterowność i wyłączyć kontrolę trakcji.

Opel Insignia - hamulce

MOCNE HAMOWANIE.

Doskonały, mocny układ hamulcowy Brembo z charakterystycznymi, kolorowymi zaciskami znacząco skraca drogę hamowania.

Opel Insignia - reflektory matrycowe

REFLEKTORY MATRYCOWE LED INTELLILUX®

Zaawansowane reflektory matrycowe, z zasięgiem do 400 metrów, automatycznie sterują wiązką świateł drogowych1 tak, aby omijała przestrzeń wokół pojazdu poprzedzającego lub jadącego z naprzeciwka, a pozostała strefa drogi była nadal oświetlona.

 • Swobodne korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych uczestników ruchu
 • Komfortowa i bezpieczniejsza jazda nocą
 • Tryb doświetlania zakrętów (aktywny przy prędkościach od 40 do 70 km/h): skręcanie pod dużym kątem w nocy nie oznacza już wjazdu w "czarną dziurę"

1 Sterowanie światłami drogowymi aktywuje się automatycznie przy prędkości powyżej 50 km/h, a wyłącza się przy prędkości poniżej 35 km/h.

Opel Insignia - adaptacyjny tempomat

ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Opcjonalny adaptacyjny tempomat (Adaptive Cruise Control) wspomaga Cię w uniknięciu kolizji z autem jadącym przed Tobą, poprzez hamowanie i przyspieszanie celem utrzymania zadanej odległości.

Adaptacyjny tempomat automatycznie dostosowuje prędkość jazdy1 do pojazdu poprzedzającego, poprzez hamowanie i przyspieszanie celem utrzymania zadanej odległości, a nawet może całkowicie zatrzymać pojazd2.

1 Wyposażenie dodatkowe. To jeden z działających automatycznie układów wspomagających kierowcę, których zadaniem jest monitorowanie drogi, ograniczenie ryzyka potencjalnej kolizji, czyli wspieranie kierowcy w bezpiecznej jeździe. Systemy tego typu nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

2 Układ działa przy prędkościach od 30 do 180 km/h, przy zasięgu do 150 m. Wyłącza się automatycznie przy prędkości poniżej 20 km/h w modelach z manualną skrzynią biegów. W modelach z automatyczną skrzynią biegów dostępna jest funkcja Stop&Go, umożliwiająca całkowite zatrzymanie pojazdu i ponowne ruszenie w ślad za pojazdem poprzedzającym.

 

Opel Insignia - Wyświetlacz Head-Up

WYŚWIETLACZ PROJEKCYJNY

Opcjonalny wyświetlacz projekcyjny kierowcy zmniejsza ryzyko rozproszenia uwagi prezentując na szybie przedniej najważniejsze dane o prędkości, wskazania nawigacji czy ostrzeżenia systemów wspomagających jazdę.

Opel Insignia - Opel Eye

ZAAWANSOWANE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA.

Gama systemów wspomagających bezpieczną jazdę1 obejmuje, m.in.:

 • Układ automatycznego hamowania awaryjnego AEB (Automatic Emergency Braking) z funkcją wykrywania pieszych2
 • Układ utrzymania na pasie ruchu LKA (Lane Keep Assist)
 • Opcjonalny układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu SBZA (Side Blind Zone Alert)

1 Standardowe i opcjonalne, zaawansowane systemy wspomagające kierowcę Opla, współpracujące z kamerą przednią i czujnikami radarowymi, zwiększają bezpieczeństwo jazdy i szanse uniknięcia potencjalnych zagrożeń czy otrzymania mandatu za przekroczenie prędkości. Systemy te nie odbierają kierowcy kontroli nad pojazdem oraz nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

2 Układ aktywuje się przy prędkościach pomiędzy 8 a 80 km/h. Siła hamowania zmniejszająca prędkość potencjalnej kolizji wynosi 1 g przy prędkościach od 8 do 40 km/h. Przy prędkościach pomiędzy 40 a 80 km/h system redukuje prędkość maksymalnie o 15 km/h. Po przekroczeniu tego progu kierowca musi nacisnąć pedał hamulca, aby bardziej zredukować prędkość. Kierowca może wyłączyć system w każdej chwili.

Opel Insignia - Bez kluczyka

MAGICZNE DOTKNIĘCIE.

System automatycznego odblokowywania zamków drzwi i sterowania zapłonem Open&Start jest wyposażeniem standardowym GSi. Wsiadasz, naciskasz przycisk i jedziesz.

CENNIKI

Zobacz: CENY NOWEJ INSIGNII GSi

KONFIGURATOR

Zobacz: SKONFIGURUJ NOWĄ INSIGNIE GSi

 

Zdjęcia Insignii GSi

Wnętrze Insignii GSi

Fotografie Insignii GSi

Koła Insignii GSi

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X