Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Elektryczny Opel Mokka-e

Elektryczny Opel Mokka-e

Śmiała, niebanalna odsłona wzornictwa i najnowszych technologii. Nadchodzi czas zupełnie innych doświadczeń za kierownicą. Poznaj już dziś nową mokkę-e z napędem elektrycznym.

Nowa Mokka-e

Co powiesz na nowego Opla? Czy szukasz nieznanych dotąd wrażeń za kierownicą samochodu o bezkompromisowej stylistyce, wypełnionego najnowszą technologią?

Elektryczny Opel Mokka-e - Zdjęcia

 

Odważnie nowoczesna. W pełni elektryczna.

 

Imponujący zasięg Opla Mokka-e

Imponujący zasięg.

Nową Mokką-e wyposażoną w zespół najnowocześniejszych akumulatorów zapewniających zasięg do około 322 km1 z łatwością dotrzesz do większości celów na jednym ładowaniu.

1 W cyklu mieszanym, w zależności od wersji. Wartość ta jest daną wstępną i została określona zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich).

Krótki czas ładowania Opla Mokka-e

Krótki czas ładowania.

Szybkie ładowanie, czyste i proste, w domu lub na publicznej stacji. Wystarczy 30 minut, aby doładować akumulatory do 80%1. Różne opcje zasilania akumulatorów pozwalają na bezstresowe poruszanie się Mokką-e po mieście i na dłuższych dystansach.

1 Wartości teoretyczne obliczone na podstawie zasięgu 322 km określonego według cyklu WLTP***, z wykorzystaniem ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW. Podana wartość dotyczy w pełni rozładowanego akumulatora. Czas ładowania może różnić się w zależności od rodzaju i mocy źródła ładowania, temperatury otoczenia oraz akumulatorów.

Korzyści z użytkowania napędu elektycznego

Korzyści z użytkowania napędu elektycznego.

Warto przejść na napęd elektryczny, nie tylko ze względu na niższe koszty eksploatacji. Dodatkowym argumentem mogą okazać się planowane rządowe dotacje do zakupu pojazdów elektrycznych i inne preferencyjne regulacje. Szczegółowe informacje będą dostępne w najbliższych miesiącach.

Elektryczny Opel Mokka-e - bok samochodu

Elektryzujące prowadzenie

Mokka-e z napędem w pełni elektrycznym osiąga 260 Nm momentu obrotowego. Lekki silnik elektryczny synchroniczny, z magnesami trwałymi, jest idealnie dostosowany do płynnej, komfortowej jazdy zarówno zatłoczonymi miejskimi ulicami, jak i drogami szybkiego ruchu.

Więcej mocy Opla Mokka-e

Więcej mocy

Zespół akumulatorów litowo-jonowych o pojemności energetycznej 50 kWh to serce Mokki-e. Zaawansowany układ kontroli temperatury i 216 ogniw gwarantują długi czas eksploatacji akumulatorów oraz imponujący zasięg, wspomagany przez nowoczesny układ rekuperacyjny, odzyskujący energię podczas hamowania.
Kiedy zdejmujesz nogę z pedału przyspieszenia, układ rekuperacyjny przechwytuje energię kinetyczną dostępną podczas zwalniania i przetwarza ją w napięcie prądu stałego, częściowo zasilające zespół akumulatorów, a to przekłada się na większy zasięg. Podczas większości codziennych przejazdów, na przykład do pracy, możesz rzadziej korzystać z pedału hamulca, co zmniejsza zużycie klocków hamulcowych i związane z tym koszty konserwacji.

Wnętrze Opla Mokka-e

Tak jak lubisz

Mokka-e dostosowuje się do Twojego stylu jazdy, udostępniając trzy tryby jazdy: Sport, Eco i Normal. A każdy z nich odpowiednio reguluje pracę szerokiej gamy systemów i funkcji, w tym stopień reakcji pedału przyspieszenia, wspomaganie układu kierowniczego czy układ chłodzenia. Tryb Sport gwarantuje najbardziej dynamiczne wrażenia z jazdy. Tryb Eco oszczędza energię akumulatorów. Tryb Normal oferuje zrównoważony kompromis pomiędzy mocą a oszczędnością energii.

 

Elektryczny Opel Mokka-e - Tył samochodu

 

Inne elektryczne samochody Opla

 

Elektryczny Opel Corsa-e

Elektryczny Opel Corsa-e

 • Zasięg do 330 kilometrów
 • 100 kW (136 KM) mocy
 • Akumulator można naładowaćw 80% w ciągu 30 minut
 • 8-letnia gwarancja na akumulator
 • Matrycowe reflektory IntelliLux LED®
 • Adaptacyjny tempomat

Więcej informacji

Hybrydowy Opel Grandland X Hybrid4

Hybrydowy Opel Grandland X Hybrid4

 • 300 KM i napęd na cztery koła
 • Tryby jazdy: elektryczny, hybrydowy, AWD i sportowy
 • Odzyskiwanie energii w trakcie hamowania
 • 52 kilometrów zasięgu w trybie elektrycznym
 • Usługa Opel Connect

Więcej informacji

 

Elektryczny Opel Zafira-e Life

Elektryczny Opel Zafira-e Life

 • Zasięg do 330 kilometrów
 • 100 kW (136 KM) mocy
 • Dostępny w trzech długościach nadwozia
 • 8-letnia gwarancja na akumulator
 • Matrycowe reflektory IntelliLux LED®

Więcej informacji

Elektryczny Opel Vivaro-e

Elektryczny Opel Vivaro-e

 • Zasięg do 330 kilometrów
 • Silnik elektryczny o mocy 100 kW/136 KM
 • Ładowarka pokładowa 7,2 kW i kabel ładowania 1,8 kW (do gniazda 230 V)
 • Dostępny jest w trzech długościach nadwozia

Więcej informacji

 


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X