Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWA CORSA VAN.

NOWA CORSA VAN.

Dowiedz się wszystkiego o Nowym Oplu Corsie Van. Małym samochodzie dostawczym Opla.

Innowacje.


WSPOMAGANIE KIEROWCY

Rozwiązaniem klasy premium w Nowej Corsie jest opcjonalna kamera przednia Opel Eye. To jeden z najbardziej zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy dostępnych na rynku.

  1. Systemem rozpoznawania znaków drogowych (TSR): wyświetla informacje o najważniejszych znakach na trasie.
  2. Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW): sygnałem dźwiękowym i wizualnym ostrzega o przekroczeniu pasa ruchu bez włączonego kierunkowskazu.
  3. Wskaźnik odległości od pojazdu poprzedzającego (FDI): alarmuje o niebezpiecznym zbliżeniu się do poprzedzającego auta.
  4. Układ ostrzegania przed kolizją (FCA): gdy zbyt szybko zbliżasz się do wolniej jadącego auta, ostrzega sygnałem dźwiękowym oraz piktogramem.
  5. Układ automatycznego sterowania światłami drogowymi (HBA): automatycznie zmienia światła drogowe na mijania, gdy wykryje inny pojazd z przodu (system dostępny tylko z biksenonowymi reflektorami).
  6. Układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu (SBSA): jeżeli podczas sygnalizowanej zmiany pasa ruchu system wykryje inny pojazd z boku, zaalarmuje kierowcę diodą ostrzegawczą w odpowiednim lusterku zewnętrznym.

ELEMENTY PODGRZEWANE

Poczuj powiew luksusu w postaci podgrzewanych foteli i koła kierownicy. Zapomnij o porannej walce ze szronem – przednia szyba Therma Tec zwyczajnie go stopi, podobnie jak podgrzewane lusterka zewnętrzne i tylna szyba. Ciesz się świetną widocznością od samego startu.

 

 

 

 


TRYB CITY

Będzie łatwiej. System elektrycznego wspomagania układu kierowniczego dostosowuje się do prędkości jazdy, ograniczając wysiłek manewrowania, zwiększając jego precyzję i optymalizując zużycie paliwa. Tryb City, aktywowany przyciskiem na desce rozdzielczej, ułatwia parkowanie i inne manewry przy niskich prędkościach.

 

 

 


KAMERA COFANIA

Opcjonalna kamera cofania RVC (Rear View Camera) ułatwia manewrowanie na ograniczonych przestrzeniach bez potrzeby ciągłego obracania się. Wystarczy wybrać wsteczny bieg i obserwować 7-calowy wyświetlacz na konsoli centralnej. Linie pomocnicze pomagają ocenić odległość od ewentualnych przeszkód.

 

 

 


ESP®Plus

Układ stabilizacji toru jazdy ESP®Plus pomaga utrzymać kontrolę nad autem na śliskiej nawierzchni. Z kolei system wspomagający ruszanie na pochyłościach (HSA) zapobiega staczaniu się pojazdu po zwolnieniu pedału hamulca.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X