Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL COMBO VAN.

OPEL COMBO VAN.

Dwie długości, dwie wysokości, sześć silników, dostępna opcjonalnie skrzynia Easytronic® i ładowność sięgająca 1 tony, to wszystko oferują Ci dostawcze Ople Combo Van. Oczekujesz więcej? Combo Van to najlepszy wybór.

AKCESORIA COMBO VANA.

Combo Van dostępny jest w wielu wersjach wyposażenia oraz z wieloma dodatkowymi opcjami do wyboru. Aby Twój Combo Van był jeszcze bardziej wyjątkowy, proponujemy szeroką gamę oryginalnych Akcesoriów Opel.


Opel Combo Van - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Usiądź wygodnie i rozgość się. Przy takiej ilości czasu jaką spędzamy w samochodach, ich wnętrza stają się dla nas drugim domem. Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby Twój Opel wyglądał wspaniale i był tak wygodny, jak lubisz. Od dywaników po systemy zabezpieczenia bagażu i o wiele, wiele więcej.

 

 


Opel Combo Van - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio-informacyjne

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie ze światem dzięki takim multimedialnym rozwiązaniom jak stacja dokująca systemu nawigacji.

 

 


Opel Combo Van - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i wygląd Twojego Combo. Od chlapaczy poprzez drewniane panele chroniące przestrzeń ładunkową po pokrowce zabezpieczające tapicerkę foteli. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, abyś Ty i Twoi współpracownicy podróżowali bezpiecznie, a Twój Opel długo wyglądał tak, jak w dniu kiedy go kupiłeś.

 

 


Opel Combo Van - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Opel z łatwością pomieści wszystkie Twoje ładunki. Szeroki wybór akcesoriów transportowych pomoże ci wygodnie wykorzystać przestrzeń ładunkową w codziennej pracy. Nasza oferta obejmuje oryginalne akcesoria Opla oraz produkty naszego partnera, firmy Thule, lidera rynku rozwiązań transportowych.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X