Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Nowy Crossland X.

Nowy Crossland X.

Odkryj nowego Crosslanda X. Stylistyka SUVa, innowacje klasy premium i wyjątkowa wszechstronność. Crossland X - idealny wybór aktywnego stylu życia.

NOWY CROSSLAND X.

Stworzony specjalnie dla Ciebie! Do pracy i po pracy, na samotną przejażdżkę i wypad z przyjaciółmi. Crossland X zachwyca elastycznością wnętrza, nowoczesnymi rozwiązaniami i stylistyką rasowego SUV-a.


NOWY CROSSLAND X.

ZACHWYCA NIE TYLKO SYLWETKĄ

Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne1, znane z klasy wyższej, takie jak panoramiczna kamera cofania czy reflektory adaptacyjne AFL w technologii LED, czynią jazdę bezpieczniejszą.

  • Wyświetlacz projekcyjny prezentuje wiele przydatnych informacji, pomiędzy kierownicą a szybą przednią.
  • Panoramiczna kamera cofania 180° (Panoramic Rear View Camera) monitoruje obszar z tyłu i z boku pojazdu, ułatwiając manewry cofania. Zaawansowany system wspomagania parkowania APA (Advanced Park Assist) odnajduje odpowiednie miejsce i przeprowadza manewr parkowania.
  • Reflektory adaptacyjne AFL (Adaptive Forward Lighting) w technologii LED oświetlają drogę o 30% jaśniejszą wiązką świetlną niż standardowe reflektory halogenowe. Automatycznie dostosowują się do warunków na drodze, zapewniając optymalną widoczność nocą.
  • Układ automatycznego hamowania awaryjnego AEB (Automatic Emergency Braking)2,3 wykrywa nie tylko pojazdy, ale także pieszych, stale monitorując, w jakiej odległości się znajdują. Jeśli dystans ten niebezpiecznie się zmniejsza, kierowca ostrzegany jest sygnałem dźwiękowym i wizualnym, a gdy kierowca nie zareaguje, system automatycznie przyhamowuje pojazd. Przy prędkościach poniżej 30 km/h może nawet całkowicie zatrzymać samochód.

1 Wyposażenie standardowe lub dodatkowe w zależności od wersji.

2 Dostępny od lata 2017 roku.

3 Układ aktywuje się automatycznie przy prędkościach pomiędzy 5 a 85 km/h. Siła hamowania zmniejszająca prędkość potencjalnej kolizji wynosi 0,9 g przy prędkościach od 5 do 30 km/h. Przy prędkościach pomiędzy 30 a 85 km/h system redukuje prędkość maksymalnie o 22 km/h. Po przekroczeniu tego progu kierowca musi nacisnąć pedał hamulca, aby bardziej zredukować prędkość. Zakres reakcji systemu AEB uzależniony jest stanu i typu wykrytego obiektu: 5-85 km/h dla obiektów w ruchu, 5-80 km/h dla obiektów stojących, 5-60 km/h dla pieszych.


Wnętrze nowego Opla CROSSLAND X.

MNIEJ OGRANICZEŃ, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI.

Crossland X dopasowuje się do Twojego stylu życia. Jest niezwykle wszechstronny i udostępnia mnóstwo miejsca na przedmioty, bez których nie potrafisz się obejść na co dzień i w podróży.

  • Pojemność bagażnika od 410 do 1 255 l
  • Przesuwane tylne siedzenia z oparciem składanym w proporcji 40/60 oraz składany podłokietnik umożliwiający przewożenie długich przedmiotów
  • Obszerne wnętrze i wiele praktycznych schowków
  • Podwójna podłoga bagażnika

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez firmę General Motors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 5 ("GM Poland") w celach kontaktowych, w celu realizacji zamówienia i przesyłania ankiet satysfakcji klienta, jak i wykonania żądanych usług i świadczeń posprzedażowych. Dane te mogą być przetwarzane również przez podmioty mające siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Przetwarzanie danych osobowych przez Dealera oraz GM Poland
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ("Ustawa") wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez GM Poland w celach marketingowych oraz analitycznych. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, w szczególności poprzez zmianę preferencji w zakresie komunikacji przez skontaktowanie się z którymkolwiek z w/w podmiotów.

Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także od GM Poland informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny.

Udostępnianie danych osobowych spółkom z grupy GM oraz innym podmiotom
Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów oraz przez GM Poland moich danych osobowych podmiotom oferującym ubezpieczenie/kredyt/leasing oraz części i akcesoria do samochodów marki Opel jak również spółkom z grupy General Motors, mającym siedzibę na terenie oraz poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach analitycznych oraz marketingowych produktów finansowych i ubezpieczeniowych oraz części i akcesoriów związanych z zakupem samochodu marki Opel.

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

    ©2017     Jesteśmy na Facebooku     Jesteśmy na YouTube     Opel Polska     Mapa strony