Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Nowa Ampera-E

Nowa Ampera-E

Nowa Ampera-e to prawdziwa rewolucja elektrycznej mobilności, ponad 500 km* zasięgu na jednym ładowaniu, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,3 s

NOWA AMPERA-E

ZASIĘG PONAD 500 KM*

Nowa Ampera-e to prawdziwa rewolucja elektrycznej mobilności:

 • Ponad 500 km* zasięgu na jednym ładowaniu
 • Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,3 s

Obawy o zasięg auta elektrycznego przechodzą do przeszłości: zgodnie z pomiarem w cyklu NEDC Nowa Ampera może pokonać barierę 500 km na jednym ładowaniu. To bezkonkurencyjny wynik w swojej klasie.

* Wartości uzyskane podczas ustandaryzowanych pomiarów w cyklu NEDC (New European Driving Cycle; ang. nowy europejski cykl jazdy). Zużycie energii w codziennej jeździe może się różnić w zależności od rozmaitych czynników.


INNOWACJE

WIZJONERSKIE INNOWACJE.

Nowa Ampera-e to elektryczna rewolucja w codziennej mobilności. Innowacyjne rozwiązania bazujące na kamerach i czujnikach radarowych zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Autonomiczne hamowanie awaryjne: w trosce o bezpieczeństwo jazdy w mieście system automatycznie wykrywa pojazdy i pieszych i w razie potrzeby zatrzymuje auto, aby zapobiec zderzeniu lub potrąceniu.

Innowacyjna kamera cofania sprawia, że zarówno parkowanie jak i ruszanie są łatwiejsze i bezpieczniejsze. Zapewnia lepszą widoczność dookoła samochodu również w martwych polach.


ŁĄCZNOŚĆ

ZAWSZE W KONTAKCIE.

Bogate funkcje łączności to nieodzowny element rewolucyjnej koncepcji Nowej Ampery-e. Zaawansowany system multimedialny zapewnia płynną integrację pojazdu ze smartfonem1 dzięki interfejsom Apple CarPlayTM2,5 oraz Android AutoTM3,5.

 • System IntelliLink-e z dotykowym ekranem 10,2" wysokiej rozdzielczości
 • Płynna integracja z urządzeniami mobilnymi1
 • Funkcja podglądu kluczowych parametrów pojazdu na smartfonie1
 • Ładowanie baterii smartfona bez użycia kabli4
 • Możliwość lokalizacji pojazdu, zdalnego blokowania i odblokowywania zamków oraz wyszukania najbliższej stacji ładowania poprzez aplikację myOpel

1 Kompatybilność i zakres funkcjonalności mogą różnić się w zależności od typu urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego. Aby sprawdzić kompatybilność swojego urządzenia wejdź na www.opel.pl do sekcji Poznaj Opla/Systemy multimedialne, www.apple.com lub www.android.com bądź skontaktuj się z Dealerem marki Opel.

2 Apple CarPlay i Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w USA i innych krajach.

3 Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

4 Bezprzewodowe ładowanie tylko dla urządzeń ze standardem PMA lub Qi

5 Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez interfejs Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszej informacji producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznej).


Opel OnStar

OPIEKUN KIEROWCY.

Opel OnStar1 zwiększa Twoje poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. O każdej porze dnia i nocy, za naciśnięciem przycisku, system zapewnia kontakt z opiekunem i dostęp do szerokiej gamy rozwiązań i usług mobilnych niemal w całej Europie. W przyszłości OnStar zmieni Twój samochód w mobilny Hotspot Wi-Fi2.

 • Automatyczne reagowanie na zderzenie. Dzięki wbudowanym w samochodzie czujnikom opiekun OnStar otrzymuje automatycznie powiadomienie o zderzeniu.
 • Aplikacja na smartfona. Umożliwia m.in. zdalne sterowanie zamkiem centralnym i sprawdzenie pozostałej żywotności oleju.
 • Pomoc w przypadku kradzieży pojazdu. Kiedy zgłosisz kradzież na policję, opiekun OnStar może pomóc w odnalezieniu Twojego auta i zablokować w nim zapłon.
 • Wyszukiwanie stacji ładowania. Twój opiekun OnStar wskaże Ci drogę do najbliższego punktu ładowania pojazdów elektrycznych.
 • Hotspot Wi-Fi. W przyszłości zyskasz możliwość korzystania z zalet stabilnego, wydajnego internetowego punktu dostępu dla nawet 7 urządzeń jednocześnie.

Dostępność niektórych funkcjonalności uzależniona jest od kraju i wersji wyposażenia pojazdu.

1 Poprawne działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji i akceptacji Warunków Użytkowania. OnStar korzysta z sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Korzystanie z OnStar po upływie pierwszego roku darmowego użytkowania podlega opłacie abonamentowej. Pakiet usług OnStar w ramach abonamentu może różnić się od pakietu dostępnego podczas pierwszego roku darmowego użytkowania.

2 Usługa hotspota Wi-Fi jest niedostępna w chwili publikacji niniejszej informacji. Poprawne działanie usługi hotspota Wi-Fi będzie wymagało aktywacji i akceptacji Warunków Użytkowania dedykowanego operatora sieci komórkowych oraz będzie podlegało osobnej opłacie abonamentowej.

Więcej informacji dotyczących dostępności i opłat znajdziesz na www.opelonstar.pl lub u Dealerów marki Opel.


WSZECHSTRONNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ NA CO DZIEŃ

Mierząca 4,1 m Ampera-e oferuje miejsce dla nawet 5 osób, zapewniając przy tym przestrzeń bagażową o pojemności 381 l, co jest zdecydowanie ponadprzeciętnym wynikiem.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni możliwe było dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu dziesięciu modułów akumulatorowych. Wszystkie umiejscowione są w podwoziu i dopasowane do jego kształtu. Akumulator składający się z 288 komórek litowo-jonowych o łącznej pojemności 60 kWh został opracowany we współpracy z LG Chem.


METODA TESTOWANIA ZASIĘGU

OD CZEGO ZALEŻY ZASIĘG SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO?

W głównej mierze od pojemności akumulatora oraz zapotrzebowania samochodu na energię.

Na pojemność akumulatora oraz zużycie energii przez samochód wpływ ma kilka czynników:

 • Wielkość zużycia energii zależy m.in. od stylu jazdy oraz charakterystyki topograficznej danej trasy.
 • Na pojemność akumulatora wpływa na przykład temperatura panująca na zewnątrz pojazdu.

JAK MIERZYLIŚMY ZASIĘG AMPERY-e?

Wstępne dane uzyskaliśmy podczas pomiarów w ramach ustandaryzowanego cyklu NEDC (New European Driving Cycle; ang. nowy europejski cykl jazdy).

Ponadto oszacowaliśmy zasięg na poziomie ponad 380 km w cyklu mieszanym na podstawie procedury WLTP (Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure; ang. światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich).

Cykl WLTP bazuje na "rzeczywistych" profilach jazdy zaczerpniętych z międzynarodowych badań statystycznych, dzięki czemu znacznie lepiej odzwierciedla codzienne warunki użytkowania pojazdu. W praktyce wartości będą różniły się w zależności od zachowania kierowcy, warunków atmosferycznych, nawierzchni, stylu jazdy czy też obciążenia.Odkryj Nową Amperę-eZ Londynu do Paryża na jednym ładowaniu


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez firmę General Motors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 5 ("GM Poland") w celach kontaktowych, w celu realizacji zamówienia i przesyłania ankiet satysfakcji klienta, jak i wykonania żądanych usług i świadczeń posprzedażowych. Dane te mogą być przetwarzane również przez podmioty mające siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Przetwarzanie danych osobowych przez Dealera oraz GM Poland
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ("Ustawa") wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez GM Poland w celach marketingowych oraz analitycznych. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, w szczególności poprzez zmianę preferencji w zakresie komunikacji przez skontaktowanie się z którymkolwiek z w/w podmiotów.

Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także od GM Poland informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny.

Udostępnianie danych osobowych spółkom z grupy GM oraz innym podmiotom
Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów oraz przez GM Poland moich danych osobowych podmiotom oferującym ubezpieczenie/kredyt/leasing oraz części i akcesoria do samochodów marki Opel jak również spółkom z grupy General Motors, mającym siedzibę na terenie oraz poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach analitycznych oraz marketingowych produktów finansowych i ubezpieczeniowych oraz części i akcesoriów związanych z zakupem samochodu marki Opel.

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X