Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel Mokka

Opel Mokka

Odkryj Opla Mokkę! Napęd 4x4, adaptacyjne światła drogowe AFL LED, duża przestrzeń ładunkowa i nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Opel Mokka

Odważ się na śmiały krok naprzód z Oplem. Niebanalne wzornictwo, zachwycające wnętrze i najnowocześniejsze jednostki napędowe to mieszanka zaskakujących wrażeń. Nowa Mokka kreuje nowe standardy, aby dostarczyć Ci zupełnie innych doświadczeń za kierownicą. Czas podążać swoją drogą, w nowym stylu. Z Mokką.

OTO NOWA MOKKA.

Stylistyka Nowej Mokki zapowiada wzornictwo przyszłych modeli Opla. Każda widoczna linia nadwozia emanuje śmiałością. Ten samochód po prostu wyróżnia się na tle innych niebanalną prezencją i indywidualnym stylem, a dzięki nowoczesnym silnikom porusza się płynnie i dynamicznie. Mokka GS Line cieszy oko usportowioną stylizacją nadwozia.

ŚMIAŁA STYLISTYKA.

Zasiądź w fotelu i zanurz się w jej wnętrzu. Z kokpitu kierowcy zniknęły niektóre cyfrowe elementy, dzięki czemu obecny układ najnowocześniejszych funkcji jest czytelny i przejrzysty, a kabina jest lepiej izolowana akustycznie. Płynnie zintegrowane cyfrowe udogodnienia przekładają się na pozytywną aurę, sprzyjającą relaksującej, przyjemnej podróży. A Ty możesz swobodnie skupić się na prowadzeniu.

MIEJSKA Z NATURY.

Nowa Mokka może pochwalić się smuklejszą sylwetką i bardziej kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi w porównaniu z modelem poprzedniej generacji. Wnętrze ma równie przestronne – wpisuje się zatem idealnie w Twój miejski styl życia. Czym jeszcze zachwyca? Reflektory matrycowe LED IntelliLux®, inteligentne systemy wspomagające kierowcę w bezpiecznej jeździe czy ergonomiczne fotele to tylko namiastka zalet, dzięki którym Mokka sprawdzi się również w trasie.


STYLISTYKA.

PRZYCIĄGAJĄCA SPOJRZENIA

Muskularna, dynamiczna sylwetka Nowej Mokki odzwierciedla nie tylko koncepcję nowoczesnego designu. Wyraża też nowe założenia filozofii niemieckiej inżynierii i zapowiada wzornictwo przyszłych modeli Opla, które przyciągną zaciekawione spojrzenia obserwatorów.

UCZTA DLA ESTETY

Urzekające linie nadwozia Mokki to pierwszy krok w Twojej podróży po nowoczesnym niemieckim wzornictwie. Zagłębiając się w jej wnętrze dostrzeżesz harmonię proporcji, światła, przestrzeni i technologii, dzięki którym doświadczysz zupełnie nowych doznań za kierownicą.

SUBTELNE DETALE

Patrząc na Mokkę nie można pozostać obojętnym. Każda linia, każdy element funkcjonalny, aż po wyjątkowo smukłe tylne lampy LED, zostały zaprojektowany tak, aby dynamiczna forma pasowała do jego faktycznego przeznaczenia.

ZAUWAŻALNA

Charakter i prezentacja Mokki sprawiają, że jest niepowtarzalna i nie da się jej pomylić na drodze z innym modelem. Wybierając 16-, 17- lub 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, wyróżniające się za sprawą atrakcyjnych wzorów, dopełnisz jej uliczny "image".

DACH I MASKA W RÓŻNYCH ODSŁONACH

Wyróżnij się. Jak? Decydując się na jedną z ekskluzywnych opcji stylizacji lub personalizacji, które podkreślą niebanalne kształty Mokki, na przykład dach czy maskę w kolorze kontrastującym z nadwoziem.

JAK Z OBRAZKA

Postawna sylwetka Mokki jest niezwykle proporcjonalna i całościowo spójna. Przedni panel Opel Vizor płynnie łączy się z linią opadającego ku tyłowi dachu, podkreśloną ozdobną listwą okien bocznych.
BEZPIECZEŃSTWO I INNOWACJE.

REFLEKTORY MATRYCOWE

Adaptacyjne, nieoślepiające reflektory matrycowe LED IntelliLuxŽ zapewniają doskonałą widoczność w każdej sytuacji na drodze, umożliwiając swobodne korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych uczestników ruchu.

ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Korzystając z adaptacyjnego tempomatu1 nie rezygnujesz z bezpieczeństwa na rzecz komfortowej jazdy. Tempomat wspiera kierowcę w płynnym prowadzeniu, automatycznie przyspieszając lub hamując, aby zachować zaprogramowaną, bezpieczną odległość od auta poprzedzającego.

AUTOMATYCZNE HAMOWANIE AWARYJNE

Mokka udostępnia szeroką gamę systemów wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu, w tym układ utrzymania na pasie ruchu (LKA) czy system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW), a także układ automatycznego hamowania awaryjnego (AEB). Wykrywa on inne pojazdy oraz pieszych przed samochodem, a w razie potrzeby ostrzega kierowcę o potencjalnej kolizji.

CYFROWY PANEL WSKAŹNIKÓW

Wyrafinowanie i prostota w jednym: oto Opel Pure Panel, czyli przejrzysta deska rozdzielcza. Na dużym, udoskonalonym 12-calowym panelu wskaźników wyświetlane są płynnie najistotniejsze informacje o pojeździe i podróży. Zniknęły wszystkie elementy rozpraszające uwagę kierowcy, pozostały jedynie najważniejsze informacje wyświetlane w formie cyfrowej.

PANORAMICZNA KAMERA COFANIA

Panoramiczna kamera cofania o szerokokątnym obiektywie widzi przeszkody znajdujące się z tyłu i zbliżające się z boku pojazdu. To wyjątkowo praktyczna funkcja podczas manewru wycofywania się z miejsca parkingowego.

ASYSTENT PARKOWANIA

Parkowanie może być prostsze. Zaawansowany układ wspomagania parkowania (APA)1 przejmuje kontrolę nad kierownicą, a prowadzący operuje pedałem hamulca i przyspieszenia. System wyszukuje odpowiednie miejsce, wyświetla wskazówki postępowania dla kierowcy, pomaga również wyjechać z zajmowanego miejsca parkingowego.
1 Wyposażenie dodatkowe.
KOMFORT.

WYŻSZY POZIOM KOMFORTU

Zasiadając w profilowanych fotelach przednich1 Mokki masz pewność, że każda podróż, dłuższa czy krótsza, będzie nie tylko przyjemna, ale i relaksująca. Dodatkowo kierowca może korzystać z funkcji masażu pleców.
1 Wyposażenie dodatkowe.

ELEMENTY PODGRZEWANE

W chłodne dni Mokka zachwyci Cię podgrzewanymi fotelami przednimi i kierownicą.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Planujesz podróż z całą rodziną czy wyjazd z niemałym bagażem? W obszernym wnętrzu Mokki wyposażonym w praktyczne rozwiązania zmieścisz to, co niezbędne.


ŁĄCZNOŚĆ.

SYSTEMY NAWIGACJI

Najnowocześniejsze systemy nawigacji Opla z ekranem dotykowym doprowadzą Cię prosto do celu i poinformują o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym. Multimedia Navi Pro z 10-calowym ekranem dotykowym i usługami nawigacji online lub Multimedia Navi z 7-calowym ekranem dotykowym. Wybór należy do Ciebie.

SYSTEMY MULTIMEDIALNE

W Mokce przyjemnie spędzisz czas. Funkcje projekcji ekranu smartfona Apple CarPlayTM i Android AutoTM, bezprzewodowe odtwarzanie plików dźwiękowych przez Bluetooth®, porty USB oraz system nagłośnienia z 6 głośnikami zapewnią Ci odpowiedni poziom rozrywki i informacji.

BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Wnętrze Mokki jest przestronne i pozbawione rozpraszających kierowcę elementów. Dlatego w Mokce masz możliwość doładowania baterii swojego smartfona za pomocą zintegrowanej ładowarki indukcyjnej, wyposażonej w system zapobiegający uszkodzeniu baterii podczas jazdy po nierównym terenie.
WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE.

SILNIKI

Niebanalna sylwetka Mokki odzwierciedla nową filozofię wzornictwa Opla. Ale ważne jest nie tylko to, co widać gołym okiem. Mokka jest niewątpliwie piękna, ale ma też naturę skłonną do przygody, do której niewątpliwie zachęcają wydajne, nowoczesne silniki i dopracowane podwozie.

SKRZYNIE BIEGÓW I TRYBY JAZDY

Poznaj gamę skrzyń biegów dostępnych dla Mokki i technologie odpowiadające na Twoją potrzeby. Możesz wybrać Mokkę z 6-biegową skrzynią manualną lub 8-stopniową przekładnię automatyczną.

MOC POD KONTROLĄ

Projektanci Opla wiedzą, że moc pod maską to nie wszystko. Ważna jest zdolność korzystania z niej w odpowiedniej chwili i we właściwym momencie. Inteligentne systemy i zaawansowane technologie sprawiają, że każdy może doświadczyć przyjemności pełnej kontroli nad pojazdem.
Kup nowy samochód od ręki - Nowy Opel Mokka

Opel Mokka Edition 1.2 100KM MT6 S/S

Opel Mokka Edition 1.2 100KM MT6 S/S

Rok produkcji: 2021

Stan licznika km: 500

Kolor: Srebrny - Quartz, metaliczny

Pojemność: 1.2

Moc: 100 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Nr oferty: 2120 / S21/6101

Pokaż więcej

Opel Mokka Edition 1.2 130KM MT6 S/S

Opel Mokka Edition 1.2 130KM MT6 S/S

Rok produkcji: 2021

Stan licznika km: 10

Kolor: Srebrny - Quartz, metaliczny

Pojemność: 1.2

Moc: 130 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Nr oferty: 2131 / T21/2272

Pokaż więcej

Opel Mokka Edition 1.2 100KM MT6 S/S

Opel Mokka Edition 1.2 100KM MT6 S/S

Rok produkcji: 2021

Stan licznika km: 10

Kolor: Zielony - Mamba, metaliczny

Pojemność: 1.2

Moc: 100 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Nr oferty: 2135 / M21/6569

Pokaż więcej

Opel Mokka GS Line Plus 1.2 Turbo 130KM AT8 S/S

Opel Mokka GS Line Plus 1.2 Turbo 130KM AT8 S/S

Rok produkcji: 2021

Stan licznika km: 10

Kolor: Biały - Jade, bazowy

Pojemność: 1.2

Moc: 130 KM

Skrzynia biegów: Automatyczna

Nr oferty: 2148 / M21/1237

Pokaż więcej

Opel Mokka GS Line 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S

Opel Mokka GS Line 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S

Rok produkcji: 2021

Stan licznika km: 10

Kolor: Srebrny - Quartz, metaliczny

Pojemność: 1.2

Moc: 130 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Nr oferty: 2149 / M21/9234

Pokaż więcej

Opel Mokka GS Line Plus 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S

Opel Mokka GS Line Plus 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S

Rok produkcji: 2021

Stan licznika km: 10

Kolor: Srebrny - Quartz, metaliczny

Pojemność: 1.2

Moc: 130 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Nr oferty: 2153 / T21/1130

Pokaż więcej

 

CENNIKI

Zobacz: CENY NOWEJ MOKKI

KONFIGURATOR

Zobacz: SKONFIGURUJ NOWĄ MOKKĘ

 

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X