Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL MERIVA.

NOWY OPEL MERIVA.

W Nowym Oplu Merivie przestronne wnętrze wypełnione jest praktycznymi rozwiązaniami. To wymarzone auto rodzinne, które w wielkim stylu łączy przestronność z unikalną funkcjonalnością.

Nowy wymiar łączności.

W Nowej Merivie jesteś skomunikowany ze światem zewnętrznym dzięki prostej i wygodnej integracji Twojego smartfona z systemem multimedialnym. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku, przejrzystą grafiką oraz intuicyjną obsługą.


Opel Meriva - Technologia IntelliLink

Technologia IntelliLink

Nowy Opel Meriva jest teraz jeszcze bardziej wszechstronny i interaktywny dzięki płynnej integracji wybranych funkcjonalności smartfona z systemem multimedialnym samochodu za pośrednictwem technologii IntelliLink. Obsługę systemu ułatwia przejrzysty podgląd na 7-calowym kolorowym ekranie wysokiej rozdzielczości.

CD 600 IntelliLink
Wygląd systemu multimedialnego CD 600 IntelliLink robi nie mniejsze wrażenie niż jego funkcjonalności. Wyposażony jest w 7-calowy kolorowy ekran, 7 wysokiej jakości głośników zapewniających doskonałe brzmienie oraz inne możliwości multimedialne, jak np. synchronizację z internetowym serwisem muzycznym Gracenote® czy przeglądanie zdjęć.

Jego pozostałe atuty to między innymi:

 • Podwójny tuner
 • Przyciski sterowania na kierownicy
 • Obsługa połączeń telefonicznych za pomocą łącza Bluetooth® i funkcji krótkich komend głosowych
 • Tuner radiowy FM/AM z funkcją automatycznego zapamiętywania stacji radiowych (6x6) i RDS/EON, gotowy do współpracy z anteną dywersyfikującą
 • Moc: 4 x 20 W, 4 Ohm, cyfrowy procesor DSP z 6 predefiniowanymi ustawieniami dźwięku
 • Korektor graficzny
 • Automatyczne dostosowywanie głośności i basów do prędkości jazdy
 • Strumieniowe odtwarzanie plików audio za pomocą łączy Bluetooth®, AUX-in lub USB
 • Głosowe odczytywanie wiadomości SMS
 • Odtwarzacz CD
 • Tuner cyfrowy DAB/DAB+/DMB (wyposażenie dodatkowe)

Opel Meriva - Navi 950 IntelliLink

Navi 950 IntelliLink

Po prostu wskaż adres, a Twój samochód zaprowadzi Cię, gdziekolwiek zechcesz. Funkcja komend głosowych oraz intuicyjny interfejs sterowania systemem Navi 950 IntelliLink zapewniają komfortową i łatwą obsługę. Integracja ze smartfonem przez łącze Bluetooth® umożliwia bezpieczne korzystanie z zestawu głośnomówiącego, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki oraz głosowe odczytywanie SMS-ów. W pamięci wewnętrznej systemu znajduje się kompletna mapa Europy. Podobnie jak w przypadku niższej wersji, Navi 650, mapy nawigacyjne można aktualizować poprzez złącze USB.


Opel Meriva - Złącza AUX-in i USB

Złącza AUX-in i USB

Chcesz posłuchać ulubionej muzyki? Nic prostszego. Złącza AUX-in oraz USB masz zawsze pod ręką w konsoli środkowej. Błyskawicznie podłączysz dowolne urządzenie mobilne ze złączem słuchawkowym (minijack) lub USB do systemu multimedialnego swojej Merivy.

 

 

 


Opel Meriva - Szeroka gama systemów multimedialnych

Szeroka gama systemów multimedialnych

Wszystkie systemy audio w Nowym Oplu Merivie zapewniają doskonałą jakość dźwięku, od podstawowego radioodtwarzacza CD 300 z systemem RDS/EON oraz funkcją zapamiętywania 18 stacji, przez radioodtwarzacz CD 400 Plus z podwójnym tunerem, cyfrowym procesorem DSP i korektorem graficznym. Oferta wyposażenia opcjonalnego uwzględnia między innymi tuner cyfrowy DAB, przyciski sterowania na kierownicy oraz portal Bluetooth® telefonu komórkowego z obsługą funkcji krótkich komend głosowych.

System Navi 650, oprócz wysokiej klasy systemu audio z 7 głośnikami, oferuje też nawigację z możliwością płynnego skalowania i przewijania map, wyświetlanych na 7-calowym kolorowym ekranie. Mapy krajów Europy Wschodniej, zapisane w pamięci wewnętrznej systemu, można aktualizować za pomocą złącza USB. Dzięki Navi 650 nie zboczysz z trasy i zawsze pozostaniesz dobrze poinformowany.


Opel Meriva - Stacja dokująca FlexDock®

Stacja dokująca FlexDock®

Prosty sposób na zamocowanie smartfona w zasięgu wzroku i dłoni kierowcy. Co ważne, stacja dokująca łączy smartfona z systemem multimedialnym samochodu oraz automatycznie, bez zbędnych przewodów, ładuje jego baterię. Elegancki wizerunek wnętrza Nowej Merivy pozostaje niezachwiany.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X