Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL MERIVA.

NOWY OPEL MERIVA.

W Nowym Oplu Merivie przestronne wnętrze wypełnione jest praktycznymi rozwiązaniami. To wymarzone auto rodzinne, które w wielkim stylu łączy przestronność z unikalną funkcjonalnością.

Smukła z zewnątrz, przestronna wewnątrz.

Wyjątkowość Nowego Opla Merivy przejawia się zarówno w wyróżniającej się sylwetce, jak i w eleganckim, odświeżonym wnętrzu. Rozsiądź się wygodnie w jedynych w swoim rodzaju fotelach i poczuj różnicę. Meriva naprawdę Cię zachwyci.


Opel Meriva - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

Nowy Opel Meriva to auto wyraziste, przyciągające spojrzenia, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Płynne linie boczne Merivy zgrabnie wtapiają się w zaokrąglenia tylnej części nadwozia nadając całości dynamiczny charakter. Szeroka bryła, atrakcyjny profil i duże szyby stanowią przedsmak wrażeń z jazdy tym niebanalnym minivanem. Nowa forma osłony chłodnicy oraz udoskonalony kształt tylnych świateł podkreślają kunszt wykończenia nadwozia.

Podejdź bliżej, a przekonasz się, że Nowa Meriva jest jeszcze piękniejsza. Jakość Cię zaskoczy. Meriva została zaprojektowana po to, by spełniać wysokie wymagania. Płynne kształty wnętrza i linie nadwozia, charakterystyczny dla Opla motyw skrzydła i ostry profil ze starannie ukształtowanymi elementami ozdobnymi tworzą stylowe połączenie wdzięku i funkcjonalności.


Opel Meriva - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wsiadając do Nowej Merivy, wkraczasz w świat komfortu. Płynne linie deski rozdzielczej nie tylko świetnie się prezentują, ale również wyróżniają się ergonomicznym rozmieszczeniem przycisków oraz schowków. Przyjemne w dotyku materiały, dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach detale to kwintesencja komfortu i jakości.

To jednak tylko część atutów Nowej Merivy. Wyjątkowe wnętrze to również niedościgniona elastyczność, będąca połączeniem mistrzowskiego wzornictwa i praktycznych rozwiązań inżynierskich. Regulacja wzdłużna siedziska i odpowiednio duża ilość miejsca na nogi? Żaden problem. Swobodna i łatwa konfiguracja przestrzeni bagażowej i tylnych siedzeń? Nic prostszego. Meriva w prosty sposób dostosuje się do Twoich potrzeb, zapewniając maksimum komfortu.


Opel Meriva - Nowoczesne wzornictwo przyjazne rodzinie

Nowoczesne wzornictwo przyjazne rodzinie

Niełatwo znaleźć niebanalne auto idealnie dopasowane do rodziny. Dlatego Nowa Meriva Design Edition to prawdziwa perełka, która łączy w sobie unikalną elastyczność, funkcjonalność i wdzięk. Standardowe elementy stylizacji wersji Design Edition to m.in. czarna przednia listwa z logo i lusterka zewnętrzne, przyciemniane klosze tylnych lamp oraz opcjonalne czarny dach, obręcze kół ze stopów lekkich i inne przyciągające wzrok elementy. Meriva Design Edition ma jeszcze więcej szyku. Przekonaj się, że auto rodzinne wcale nie musi być nudne.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X