Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL MERIVA.

NOWY OPEL MERIVA.

W Nowym Oplu Merivie przestronne wnętrze wypełnione jest praktycznymi rozwiązaniami. To wymarzone auto rodzinne, które w wielkim stylu łączy przestronność z unikalną funkcjonalnością.

AKCESORIA DLA NOWEGO OPLA MERIVY.

Nowy Opel Meriva to samochód, w którym możesz poczuć się jak w domu. Komfort, przestrzeń i funkcjonalność wyróżniają ten model na tle konkurencji. Niezależnie od tego, czy codziennie dojeżdżasz Merivą do pracy, zabierasz rodzinę na piknik czy na zakupy, ten wyjątkowy minivan spisze się na medal. Swoją Merivę dostosujesz do indywidualnych potrzeb, korzystając z szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów, które zwiększają komfort oraz funkcjonalność auta i stanowią wartość dodaną dla Twojej codziennej jazdy.


Opel Meriva - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

W Nowym Oplu Merivie poczujesz się jak w domu. Za kierownicą auta spędzamy tyle czasu, że często staje się on dla nasz drugim domem. Dodatkowe elementy wyposażenia podnoszą komfort podróży i funkcjonalność pojazdu, dokładnie tak jak lubisz. Możesz wybierać wśród akcesoriów montowanych wewnątrz auta i detali stylizacji nadwozia, dywaników podłogowych, systemów organizacji przestrzeni bagażowej i wielu innych artykułów.

 


Opel Meriva - Systemy multimedialne

Systemy multimedialne

Trafisz do celu jeszcze łatwiej niż dotąd – systemy multimedialne Opla są zaawansowane technologicznie, a jednocześnie przyjazne użytkownikowi. Bądź w stałym kontakcie z najbliższymi dzięki zestawom z łączem BluetoothŽ, systemom nawigacji z aktualnymi mapami i innym funkcjonalnościom multimedialnym.

 

 


Opel Meriva - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Meriva chroni Ciebie, więc Ty chroń ją także. Chlapacze, systemy alarmowe, osłony, maty oraz inne elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo podróży. Wszystko, co potrzebne, aby zapewnić pełną ochronę Tobie, całej rodzinie i Merivie. Dzięki akcesoriom Twój Opel na długo zachowa oryginalny wygląd.

 

 


Opel Meriva - Stylistyka i Linia OPC

Stylistyka i Linia OPC

Chcesz wyróżnić się z tłumu? To dobry moment. Posiadamy szeroki wybór elementów stylizacji nadwozia i wnętrza, które nadadzą Twojej Merivie prawdziwie unikalny styl.

 

 

 

 


Opel Meriva - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalnych systemów i uchwytów transportowych ułatwi przewóz każdego typu bagażu zarówno podczas podróży służbowych, jak i wyjazdów rekreacyjnych. Nasza oferta zawiera szereg oryginalnych produktów Opla, a jej uzupełnienie stanowią rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

 

 


Opel Meriva - Koła

Koła

Dzięki obręczom ze stopów lekkich możesz nadać swojemu autu jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd. Wyraź swoją osobowość i wybierz taki wzór kół, który najlepiej odzwierciedla Twój indywidualny styl. Ciesz się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X