Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel KARL

Opel KARL

Opel KARL to rozsądny wybór. Ma to, czego możesz oczekiwać od auta miejskiego: 5-drzwiowe nadwozie, komfortowe wnętrze z miejscem dla 4 lub 5 osób

Właściwości jezdne.


TRYB CITY

ZWINNY NA SKRZYŻOWANIACH.
Ciesz się zwrotnością i płynnością jazdy. Kompaktowe wymiary KARLa czynią go idealnym autem do jazdy miejskiej. Co więcej, tryb wspomagania układu kierowniczego City, aktywowany przyciskiem, ułatwia manewrowanie.

 


1.0 ECOTEC®

FAKTY.
Biorąc pod uwagę niewielkie gabaryty KARLa, zaawansowany silnik 3-cylindrowy o mocy 55 kW/75 KM zapewnia ponadprzeciętną dynamikę jazdy, a przy tym jest przyjazny dla środowiska: emituje zaledwie 104 g CO2/km (99 g CO2/km w wersji z technologią ecoFLEX). Dobrze zestopniowana 5-biegowa skrzynia świetnie sprawdza się na autostradach i drogach ekspresowych.

 


KOMFORT JAZDY

GOTOWY DO PODRÓŻY.
Znakomite właściwości jezdne sprawiają, że KARL radzi sobie dobrze również w dłuższych trasach. Podróżując KARLem masz wrażenie obcowania z komfortowym autem z wyższego segmentu.

 


BEZPIECZEŃSTWO

DBA O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO.
Bezpieczeństwo jest najważniejsze. W gamie standardowo lub opcjonalnie dostępnych w KARLu rozwiązań znajdziesz m.in. 6 poduszek powietrznych, system ABS i ESPŽPlus, układ wspomagający ruszanie na pochyłościach (HSA), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW) oraz lampy przeciwmgielne z funkcją automatycznego doświetlania zakrętów.

 


 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X