Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Nowy Opel Grandland

Nowy Opel Grandland

W pełni cyfrowy kokpit: intuicyjny Pure Panel Opla z panoramicznymi wyświetlaczami. Nowoczesne oblicze marki: teraz z charakterystycznym Opel Vizor, podobnym jak w nowej Mokce. Kompaktowy SUV: hybryda plug-in także z napędem na wszystkie koła.

Nowy Opel Grandland.

SUV inny niż wszystkie.

Wiodące w tej klasie rozwiązania i innowacje technologiczne, wybór układów napędowych (w tym hybrydowy typu plug-in 4x4 o mocy 300 KM) oraz nowa, przejrzysta i śmiała stylistyka, która sprawia, że trudno odwrócić wzrok od Grandlanda. Zapomnij wszystko, co już wiesz na temat SUV-ów, bo Opel Grandland nie jest typowy - jest po prostu niekonwencjonalny.NADWOZIE.

ŚMIAŁA I PRZEJRZYSTA STYLISTYKA

Nowy Grandland, obecnie nasz najbardziej ambitny projekt, łączy odważną estetykę z precyzyjną niemiecką technologią, tworząc SUV-a, jakiego jeszcze nie było. Z przednim panelem Opel Vizor, nowym obliczem marki, Grandland z pewnością nie wygląda jak typowy przedstawiciel segmentu.WNĘTRZE.

INNOWACYJNIE ZACHĘCAJĄCY.

Nowa deska rozdzielcza Pure Panel w Grandlandzie to nie tylko serce i system operacyjny samochodu. To rozwiązanie, które skutecznie eliminuje niepotrzebne bodźce rozpraszające uwagę, stawiając na pierwszym miejscu Twoje najpilniejsze potrzeby. Świeża stylistyka wnętrza oraz wielokrotnie już nagradzane ergonomiczne fotele przednie, unikalne w tej klasie pojazdów, sprawiają, że Grandland nie przypomina typowego SUV-a.SILNIKI.

PORYWAJĄCE I EFEKTYWNE.

Nowy Opel Grandland nie tylko zachwyca śmiałym designem. W tym przypadku równie dużo wysiłku włożono w uzyskanie odpowiednich osiągów. Najlepszy w swojej klasie zelektryfikowany napęd hybrydowy typu plug-in czy wydajne silniki benzynowe lub diesla - każdy może mieć Grandlanda swoich marzeń.INNOWACJE.

BEZPIECZNIE I ROZWAŻNIE.

Naszym założeniem było zaprojektowanie SUV-a, który będzie nie tylko wizualnie atrakcyjny, ale również bezpieczny i wyposażony w kluczowe nowe technologie. Udało się ten cel osiągnąć. Póładaptacyjny asystent jazdy autostradowej (Highway Integration Assist) utrzymuje Grandlanda pośrodku pasa ruchu i pilnuje odległości od pojazdu poprzedzającego. Układ zwiększający widoczność podczas jazdy nocą (Night Vision) poprawia widoczność w nocy, ostrzegając kierowcę o pieszych i zwierzętach znajdujących w odległości do 100 m od pojazdu.CENNIKI

Zobacz: CENY NOWEGO GRANDLANDA

KONFIGURATOR

Zobacz: SKONFIGURUJ NOWEGO GRANDLANDA

 

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X