Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY GRANDLAND X

NOWY GRANDLAND X

Poznaj nowego GRANDLANDA X, samochód w którym wyjątkowy design styka się z najnowocześniejszymi technologiami w super przestronnym SUV-ie. Witamy przygodo.

Łączność.


ONSTAR

OSOBISTY OPIEKUN KIEROWCY.

Opel OnStar1 to nowoczesny pokładowy system bezpieczeństwa zapewniający dostęp do szerokiej gamy usług i rozwiązań - o każdej porze dnia i nocy, niemal w całej Europie.

1 Poprawne działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji, posiadania elektronicznego konta w ramach OnStar Europe Ltd., a także akceptacji Warunków Użytkowania. Funkcjonowanie systemu OnStar zależy od dostępności sygnału sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Korzystanie z OnStar po upływie darmowego okresu próbnego użytkowania podlega opłacie abonamentowej. Pakiet usług OnStar w ramach abonamentu może różnić się od pakietu dostępnego podczas darmowego okresu próbnego.


NAWIGACJA

NASTĘPNY PRZYSTANEK: PRZYGODA.

Przekraczaj granice bez obaw, że się zgubisz. System multimedialny Navi 5.0 IntelliLink1 z fabryczną nawigacją udostępniającą mapy w widoku 3D ułatwi Ci podróżowanie po Europie.

1 Wyposażenie standardowe dla wersji Elite i Ultimate, dodatkowe dla Enjoya i Innovation.


BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

KABLE ODCHODZĄ DO LAMUSA.

Wygodnie doładujesz baterię smartfona bez użycia kabli dzięki indukcyjnej ładowarce1.

1 Wyposażenie standardowe dla wersji Ultimate, dodatkowe dla wersji Enjoy, Innovation i Elite.


SYSTEM NAGŁOŚNIENIA

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA DENON® Z SUBWOOFEREM.

Rozkoszuj się dźwiękiem najwyższej jakości płynącym z 8 głośników i subwoofera systemu nagłośnienia Denon®1.

1 Wyposażenie dodatkowe z systemem multimedialnym Navi 5.0 IntelliLink dla wersji Enjoy, Innovation i Elite. Wyposażenie standardowe dla wersji Ultimate.


SYSTEMY MULTIMEDIALNE

INTEGRACJA ZE SMARTFONEM.

Przenieś interfejs swojego smartfona za pomocą Apple CarPlay™ lub Android Auto™ 1,2 na 8" ekran dotykowy systemu multimedialnego Navi 5.0 IntelliLink.

1 Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto™, a projekcja ekranu iPhone'a przez interfejs Apple CarPlay™ (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji o interfejsach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlay™ i Apple Siri™ są znakami towarowymi firmy Apple Inc, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android Auto™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google. 2 Kompatybilność i zakres funkcjonalności mogą różnić się w zależności od typu urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego. Sprawdź kompatybilność swojego urządzenia u Dealera marki Opel.


Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X