Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL CORSA 5-DRZWIOWA.

OPEL CORSA 5-DRZWIOWA.

Nowy Opel Corsa 5-drzwiowa!

Nadwozie.


STYLISTYKA NADWOZIA

Nowa Corsa kusi doskonałą sylwetką. Nie sposób się jej oprzeć. Wzrok naturalnie wodzi za jej opływowymi kształtami. Osłona chłodnicy z listwą z logo, charakterystyczne światła przednie, opływowa linia dachu i muskularny tył: bez względu na to, pod jakim kątem się jej przyglądasz, dostrzeżesz "artystyczny kunszt i niemiecką precyzję".

 

 

 


OKNO DACHOWE

Wystarczy jedno przyciśnięcie, by poczuć zapach świeżego powietrza, otworzyć się na słońce czy blask księżyca i gwiazd. Choć otwór dachowy jest pokaźnych rozmiarów, nie musisz martwić się o przeciąg dzięki osłonie przeciwwietrznej. Zaawansowana konstrukcja aerodynamiczna tłumi hałas z zewnątrz, zarówno przy otwartym, jak i zamkniętym oknie. Nie zabrakło również zintegrowanej rolety przeciwsłonecznej.

 

 


ŚWIATŁA

Reflektory biksenonowe zapewniają doskonałą widoczność w nocy. Funkcja statycznego doświetlania zakrętów zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania manewrów. Z kolei światła do jazdy dziennej w technologii LED ułatwiają innym dostrzeżenie Twojego auta.

 

 

 


COLOR EDITION

Daj się ponieść feerii barw i wyczaruj swoją Corsę Color Edition, która dodatkowo wyposażona jest w sportowe fotele przednie, pokrytą skórą kierownicę oraz specjalne, 16-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Swoje kolorowe kombinacje możesz wprowadzić zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

 

 

 


OBRĘCZE

Koła mówią wiele o kierowcy. Unikalne wzory obręczy ze stopów lekkich w rozmiarach od 15" do 17" nie tylko dopełniają charakter auta, ale również obniżają masę nieresorowaną, co poprawia własności jezdne.

 

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X