Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL COMBO TOUR.

OPEL COMBO TOUR.

Przestrzeń i elastyczność to dwie cechy wyróżniające Opla Combo Tour. Zajrzyj do środka, a odkryjesz, że z łatwością pomieści Twoją rodzinę, narzędzia ogrodnicze, sprzęt sportowy i wakacyjne bagaże. Jednocześnie może stać się zaufanym, bezkompromisowym partnerem dla Twojego biznesu.

PRAKTYCZNY, ELASTYCZNY I PRZYJAZNY.

Ciekawe wzornictwo i subtelna elegancja czynią z Opla Combo Tour atrakcyjnego przyjaciela rodziny i lojalnego pomocnika.


Opel Combo Tour - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

Dzięki przemyślanej i funkcjonalnej konstrukcji nadwozia, Opel Combo Tour to elastyczny, praktyczny i przestronny samochód. Wyraziście ukształtowane nadkola i tylne błotniki podkreślają jego charakterystyczną linię.

Głęboko osadzona przednia szyba i nisko zarysowana linia maski zapewniają kierowcy doskonałą widoczność. Duże, panoramiczne lusterka boczne z kierunkowskazami oraz nisko poprowadzona tylna szyba dają także świetną widoczność do tyłu.

Przykryte przezroczystym kloszem, zachodzące na boki zespolone reflektory przednie ze światłami do jazdy dziennej są atrakcyjne wizualnie a zarazem bardzo wydajne. Dla ochrony przed uszkodzeniami światła tylne są umieszczone wysoko, a przednie światła przeciwmgielne osadzone głęboko w swoich gniazdach. Potężnie zderzaki są bardzo wytrzymałe i praktyczne.


Opel Combo Tour - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wygoda kierowcy i pasażerów była dla konstruktorów Opla Combo Tour priorytetem. Deska rozdzielcza jest przejrzysta i ergonomicznie ukształtowana, kierownicę można regulować w dwóch płaszczyznach, a wszystkie przełączniki są w zasięgu ręki.

Oto wnętrze, które jest nie tylko ergonomiczne, ale także solidne i przyjazne dla użytkownika. Dźwignie na kolumnie kierownicy, przełączniki i elektryczne wspomaganie układu kierowniczego pracują z dużą precyzją. Schowki i inne udogodnienia znajdują się dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dwukolorowe wykończenie deski rozdzielczej i foteli dopełnia wrażenia jakości i komfortu.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X