Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL ASTRA HATCHBACK.

NOWY OPEL ASTRA HATCHBACK.

Nowy Opel Astra jeździ tak dynamicznie, jak wygląda. Pozwala Ci poczuć drogę dzięki doskonałemu układowi kierowniczemu i zupełnie nowemu zawieszeniu. Dodaj do tego dynamiczne i efektywne silniki, a otrzymasz fantastyczne wrażenia z jazdy.

ULUBIENIEC PUBLICZNOŚCI.

Opel Astra jest stworzony, by kusić. Niepowtarzalna gra światła na powierzchniach jego nadwozia sprawia, że pełne admiracji spojrzenia podążają za nim nieustannie. Jego gwiazdorskie cechy nie są bynajmniej powierzchowne – wystarczy zajrzeć do jego wnętrza.


Opel Astra hatchback - Stylistyka nadwozia

Stylistyka nadwozia

Aerodynamiczna, energiczna i elegancka. Stylistyka Astry została subtelnie uatrakcyjniona dzięki czemu, przyciąga jeszcze więcej spojrzeń. Szeroka i nisko umieszczona osłona chłodnicy z chromowanymi akcentami podkreśla muskularną sylwętkę i sportowe możliwości. Zmodyfikowana, smukła chromowana listwa zawiera logo Opla z tradycyjną błyskawicą, dodając masce dynamiki. Układ kierunkowskazów oraz świateł przeciwmgielnych nawiązuje kształtem do reflektórów przednich, tworząc spójną całość, a sportowa linia przodu auta znajduje swoje przedłużenie w mocno pochylonych słupkach A.

Pomimo funkcjonalności i przestrzeni wnętrza typowej dla dużego samochodu 5-osobowego, proporcje nadwozia Opla Astry wydają się być bliższe autom klasy coupé. Motyw przetłoczenia w formie ostrza, pierwszy raz wykorzystany w nadwoziu Astry, podkreśla dynamikę i rodzinne inklinacje modeli.

Patrząc z tyłu, od razu rozpoznasz charakterystyczne proporcje nadwozia. Wysokiej jakości chromowana listwa stanowi eleganckie wykończenie tylnego zderzaka, który zachodząc na boki akcentuje muskularną i sportową sylwetkę Astry.


Opel Astra hatchback - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Płynne linie otaczającej kierowcę deski rozdzielczej zdają się wręcz zapraszać do przestrzennego wnętrza. W Oplu Astrze wysokiej jakości materiały zostały starannie dopasowane. Najważniejsze powierzchnie pokryte są miękkimi materiałami o specjalnej strukturze.

Chromowane elementy ozdobne nadają kokpitowi nowoczesny, wręcz techniczny charakter. Motyw ostrza można dostrzec także w kabinie – klamkach drzwiowych i na kierownicy. Dużo uwagi poświęcono detalom – na przykład kształtom i rozmieszczeniu elementów kontrolnych. Pokrętła wielofunkcyjne i przyciski w środkowej konsoli są zaprojektowane dla kierowcy, zgodnie z ścisłymi regułami ergonomii.


Opel Astra hatchback - Wersja Active

Opel Astra Active

Wersja Active nadaje codziennym podróżom nutę elegancji. Wygodne fotele tapicerowane eleganckim materiałem Wega/Morrocana w ciemnym kolorze, aktywne zagłówki z przodu i kurtynowe boczne poduszki powietrzne sprawią, że w Astrze z emblematem Active poczujesz się nie tylko "cool", ale też bezpiecznie.

Jeśli to Ci nie wystarczy, możesz wybrać pakiet Active Plus, z którym dodatkowo otrzymasz światła do jazdy dziennej w technologii LED, dwukolorowe listwy ozdobne oraz system multimedialny CD 600 IntelliLink z 7-calowym kolorowym wyświetlaczem.


Opel Astra hatchback - Wersja Black Roof

Pakiet Bi-Color

Bi-Color, pakiet dwukolorowej stylizacji nadwozia oferujący czarny dach i lusterka zewnętrzne, dostępny jest tylko z wybranymi kolorami nadwozia. Czerń dachu kontrastuje z dynamicznym wzornictwem Opla Astry, który dodatkowo – dla większego efektu personalizacji – można wyposażyć w 18-calowe błyszczące, czarne obręcze kół ze stopów lekkich.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

    ©2017     Jesteśmy na Facebooku     Jesteśmy na YouTube     Opel Polska     Mapa strony