Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL ASTRA GTC.

OPEL ASTRA GTC.

Opel Astra GTC wyróżnia się miejską elegancją i budzącym pożądanie sportowym wnętrzem, ale przede wszystkim daje dużo frajdy z jazdy. Najnowocześniejsze technologie napędu i zawieszenia zapewniają robiące wrażenie osiągi, a kompletny system rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dodaje pewności podczas każdej podróży.

AKCESORIA ASTRY GTC.

Opel Astra GTC jest ucieleśnieniem sportowej elegancji i aktywnego stylu życia. Zgodnie z tą ideą projektowane są także oryginalne akcesoria Opla. Zabierz deskę surfingową na wyprawę nad ocean, zrób wrażenie stylowymi obręczami ze stopów lekkich i pozostań w kontakcie ze światem dzięki systemom audio-informacyjnym. Ciesz się w pełni z Twojej Astry GTC i wzbudzaj podziw na drodze.


Opel Astra GTC - Stylistyka i Linia OPC

Stylistyka i Linia OPC

Chcesz wyróżnić się z tłumu? To dobre miejsce, aby podjąć taką decyzję. Posiadamy szeroki wybór elementów stylizacji nadwozia i wnętrza, które nadają Oplom prawdziwie unikalny styl. Linia akcesoriów Opel Performance Center (OPC) to gwarancja dynamicznego wyglądu, zaawansowanych rozwiązań i ponadprzeciętnych osiągów. Zaakcentuj swój charakter!

 

 


Opel Astra GTC - Koła

Koła

Dzięki obręczom kół ze stopów lekkich możesz nadać swojemu autu jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd. Wyraź swoją osobowość i wybierz te z kół, które najlepiej odzwierciedlą Twój indywidualny styl. Ciesz się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.

 

 

 


Opel Astra GTC - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Zabierz ze sobą wszystko czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalnych systemów i uchwytów transportowych ułatwi przewóz każdego typu bagażu zarówno podczas podróży służbowych, jak i wyjazdów rekreacyjnych. Nasza oferta zawiera szereg oryginalnych produktów Opla, a jej uzupełnienie stanowią rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

 

 


Opel Astra GTC - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio-informacyjne

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie i korzystaj z szerokiej gamy uchwytów na telefon i zintegrowanych zestawów głośnomówiących Bluetooth, systemów nawigacji i aktualnych map oraz różnego typu złącz do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

 


Opel Astra GTC - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Czuj się jak u siebie w domu. Za kierownicą auta spędzamy tyle czasu, że często staje się on dla nas drugim domem. Dodatkowe elementy wyposażenia podnoszą komfort podróży i wygodę, dokładnie tak jak lubisz. Możesz wybierać wśród akcesoriów montowanych wewnątrz auta i detali nadwozia, dywaników podłogowych, systemów organizacji przestrzeni bagażowej i wielu innych artykułów.

 


Opel Astra GTC - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Doskonały wygląd w bezpiecznym otoczeniu. Fartuchy przeciwbłotne, reflektory przeciwmgielne, systemy alarmowe, foteliki dziecięce oraz inne elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo podróży. Wszystko co potrzebne, aby zapewnić pełną ochronę Tobie i całej rodzinie. Co więcej, dzięki tym akcesoriom Twój Opel na długo zachowa oryginalny wygląd.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X