Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Elektryczny Opel Corsa-e

Elektryczny Opel Corsa-e

Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu napędu elektrycznego - szybkie ładowanie, duży zasięg i niespotykana dynamika jazdy!

Elektryczny Opel Corsa-e

W nowej szóstej generacji Corsy (F) zastosowano najnowocześniejszy napęd elektryczny o mocy 100 kW (136 KM) i 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dzięki temu silnikowi samochód wyróżnia się zwrotnością, elastycznością i dynamicznymi osiągami - Corsa-e przyspiesza od 0 do 100 km/h w 8,1 sekundy2. Ten nowoczesny układ napędowy pozwala na wyjątkową przyjemność z jazdy bez emisji spalin. W elektrycznej Corsie, o zasięgu do 330 kilometrów (WLTP1), zastwosowano akumulator o pojemności 50 kWh, który można naładować w 80 procentach nawet w 30 minut. Corsę-e można ładować na trzy sposoby: przez kabel, z ładowarki naściennej Wallbox lub na stacji szybkiego ładowania. Akumulator ma 8-letnią gwarancję, a stan naładowania można sprawdzić w każdej chwili w aplikacji "myOpel".

Nowoczesny kokpit jest w pełni cyfrowy, a wśród opcji wyposażenia znajdują się matrycowe reflektory IntelliLux LED®, czujnik martwego pola, system Flank Guard oraz skórzana tapicerka.

Opel stawia na bezpieczeństwo

W Corsie-e debiutują systemy wspomagające kierowcę i technologie spotykane częściej w samochodach z wyższych segmentów rynku. Przykładem takiego wyposażenia są nieoślepiające, adaptacyjne matrycowe reflektory IntelliLux LED®. Nowa przednia kamera z systemem rozpoznawania znaków drogowych (również diodowych). W Corsie-e zadebiutuje również aktywny radarowy tempomat oraz system czujników Flank Guard. Dostępny sa również systemy multimedialne z usługą telematyczną "Opel Connect", nawigacja "Navigation Online" z informacjami o ruchu drogowym dostarczanymi w czasie rzeczywistym, systemy monitorowania martwego pola oraz szereg asystentów parkowania. O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów pomogą zadbać inne przydatne funkcje, takie jak, bezpośrednie połączenie z pomocą drogową oraz system powiadamiania służb ratowniczych w sytuacjach awaryjnych.


PRZEJDŹ NA E-MOBILNOŚĆ.

TERAZ Z DOTACJĄ Z FUNDUSZU NISKOEMISYJNEGO TRANSPORTU.

ZYSKAJ NAWET 37 500 ZŁ!*

* Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekracza 125 000 zł, przy czym kwota wsparcia nie będzie mogła być wyższa niż 37 500 zł. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: https://www.gov.pl/web/energia/rozporzadzenie-w-sprawie-wsparcia-dla-osob-fizycznych-w-ramach-fundusz-niskoemisyjnego-transportu-podpisane. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.


OPŁACALNOŚĆ ELEKTRYCZNEGO SAMOCHODU.

Porównanie kosztów eksploatacyjnych

Zamiana samochodu z napędem spalinowym na model elektryczny ma wiele zalet, również tych wymiernych, na przykład niższe koszty użytkowania, dotacje rządowe do zakupu czy tańsza obsługa serwisowa. W wybranych miastach Europy możesz zostawić pojazd bezpłatnie w strefie płatnego parkowania, skorzystać z miejsc parkingowych wyznaczonych specjalnie dla "elektryków" czy poruszać się po buspasie.

Miesięczne koszty eksploatacyjne*

Koszty Corsa-e1 Corsa z silnikiem benzynowym1 Corsa z silnikiem diesla1
Przeglądy/naprawy (wg pakietu FlexCare  Złoty 5 lat dla limitu przebiegu 10 tys. km rocznie 55 88 88
Energia2 45 257 186
RAZEM 101 345 274

* Miesięczne koszty eksploatacyjne, dla przebiegu 10.000 km rocznie w pierwszych 5 latach użytkowania pojazdu.

1 Porównywane modele:

 • Opel Corsa-e: 17 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g/km (WLTP)
 • Opel Corsa z silnikiem benzynowym: Edition 1.2 AT8 100KM zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,2 l/100km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 140 g/km (WLTP)
 • Opel Corsa z silnikiem diesla: Edition 1.5 MT6 102KM zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 4,5 l/100km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 117 g/km (WLTP)

Kalkulację przygotowano w oparciu o wstępne dane wg WLTP, w cyklu mieszanym, wyłącznie dla celów porównawczych. Wartości zużycia energii i emisji CO2 oraz zasięgu określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007 i nr 1151/2017.

Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu i warunków jazdy, a także poziomu wyposażenia pojazdu, w tym rodzaju opon. Wartości mogą różnić się od danych oficjalnie zatwierdzonych. Szczegółowe informacje dotyczące pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w nowych pojazdach osobowych dostępne są u Dealerów marki Opel oraz na stronie opel.pl/wltp.

2 - Benzyna 95: 4,98 zł/l
- ON: 4,97 zł/l
- Energia: 0,32 zł/kWh

Corsa F - Elektryczny Opel Corsa-e

Opel Corsa-e - tył samochodu

Opel Corsa-e - wnętrze

Opel Corsa-e - reflektory IntelliLux LED

Nawigacja Navigation Online Opel Corsa-e

Elektryczny Opel Corsa-e - napęd

Elektryczny Opel Corsa-e

Elektryczny Opel Corsa-e

 • Zasięg do 330 kilometrów
 • 100 kW (136 KM) mocy
 • Akumulator można naładowaćw 80% w ciągu 30 minut
 • 8-letnia gwarancja na akumulator
 • Matrycowe reflektory IntelliLux LED®
 • Adaptacyjny tempomat

Więcej informacji

Hybrydowy Opel Grandland X Hybrid4

Hybrydowy Opel Grandland X Hybrid4

 • Zasięg do 330 kilometrów
 • 300 KM i napęd na cztery koła
 • Tryby jazdy: elektryczny, hybrydowy, AWD i sportowy
 • Odzyskiwanie energii w trakcie hamowania
 • 52 kilometrów zasięgu w trybie elektrycznym
 • Usługa Opel Connect

Więcej informacji

 

1 Dane wstępne ustalone według procedury testowej WLTP. Homologacja typu WE ani świadectwo zgodności nie są jeszcze dostępne. Wartości wstępne mogą różnić się od oficjalnych danych po homologacji.

2 Wartości wstępne.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X