Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Elektryczny Opel Corsa-e

Elektryczny Opel Corsa-e

Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu napędu elektrycznego - szybkie ładowanie, duży zasięg i niespotykana dynamika jazdy!

Elektryczny Opel Corsa-e

W nowej szóstej generacji Corsy (F) zastosowano najnowocześniejszy napęd elektryczny o mocy 100 kW (136 KM) i 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dzięki temu silnikowi samochód wyróżnia się zwrotnością, elastycznością i dynamicznymi osiągami - Corsa-e przyspiesza od 0 do 100 km/h w 8,1 sekundy2. Ten nowoczesny układ napędowy pozwala na wyjątkową przyjemność z jazdy bez emisji spalin. W elektrycznej Corsie, o zasięgu do 330 kilometrów (WLTP1), zastwosowano akumulator o pojemności 50 kWh, który można naładować w 80 procentach nawet w 30 minut. Corsę-e można ładować na trzy sposoby: przez kabel, z ładowarki naściennej Wallbox lub na stacji szybkiego ładowania. Akumulator ma 8-letnią gwarancję, a stan naładowania można sprawdzić w każdej chwili w aplikacji "myOpel".

Nowoczesny kokpit jest w pełni cyfrowy, a wśród opcji wyposażenia znajdują się matrycowe reflektory IntelliLux LED®, czujnik martwego pola, system Flank Guard oraz skórzana tapicerka.

Opel stawia na bezpieczeństwo

W Corsie-e debiutują systemy wspomagające kierowcę i technologie spotykane częściej w samochodach z wyższych segmentów rynku. Przykładem takiego wyposażenia są nieoślepiające, adaptacyjne matrycowe reflektory IntelliLux LED®. Nowa przednia kamera z systemem rozpoznawania znaków drogowych (również diodowych). W Corsie-e zadebiutuje również aktywny radarowy tempomat oraz system czujników Flank Guard. Dostępny sa również systemy multimedialne z usługą telematyczną "Opel Connect", nawigacja "Navigation Online" z informacjami o ruchu drogowym dostarczanymi w czasie rzeczywistym, systemy monitorowania martwego pola oraz szereg asystentów parkowania. O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów pomogą zadbać inne przydatne funkcje, takie jak, bezpośrednie połączenie z pomocą drogową oraz system powiadamiania służb ratowniczych w sytuacjach awaryjnych.

Corsa F - Elektryczny Opel Corsa-e

Opel Corsa-e - tył samochodu

Opel Corsa-e - wnętrze

Opel Corsa-e - reflektory IntelliLux LED

Nawigacja Navigation Online Opel Corsa-e

Elektryczny Opel Corsa-e - napęd

Elektryczny Opel Corsa-e

Elektryczny Opel Corsa-e

 • Zasięg do 330 kilometrów
 • 100 kW (136 KM) mocy
 • Akumulator można naładowaćw 80% w ciągu 30 minut
 • 8-letnia gwarancja na akumulator
 • Matrycowe reflektory IntelliLux LED®
 • Adaptacyjny tempomat

Więcej informacji

Hybrydowy Opel Grandland X Hybrid4

Hybrydowy Opel Grandland X Hybrid4

 • Zasięg do 330 kilometrów
 • 300 KM i napęd na cztery koła
 • Tryby jazdy: elektryczny, hybrydowy, AWD i sportowy
 • Odzyskiwanie energii w trakcie hamowania
 • 52 kilometrów zasięgu w trybie elektrycznym
 • Usługa Opel Connect

Więcej informacji

 

1 Dane wstępne ustalone według procedury testowej WLTP. Homologacja typu WE ani świadectwo zgodności nie są jeszcze dostępne. Wartości wstępne mogą różnić się od oficjalnych danych po homologacji.

2 Wartości wstępne.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X