Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL VIVARO.

NOWY OPEL VIVARO.

Nowy Opel Vivaro to większe osiągi, dodatkowa przestrzeń transportowa, podwyższony komfort jazdy i najnowocześniejsze technologie łączności.

Nowy Opel Vivaro przygotowany na każde wyzwanie.

Niezależnie od profilu Twojej firmy i jej potrzeb biznesowych, na pewno znajdziesz wersję Opla Vivaro odpowiednią dla Ciebie. Furgon, Furgon z podwójną kabiną lub Kombi – możliwości jest wiele, a wybór oczywiście należy do Ciebie.


Opel Vivaro - Furgon

Furgon

Zdecydowanie wielozadaniowy. Vivaro Furgon to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw, firm oferujących usługi u klienta oraz wszędzie tam, gdzie liczy się ekspresowa dostawa. Furgon dostępny w dwóch długościach i wysokościach nadwozia, o pojemności ładunkowej od 5,2 m3 do 8,6 m3 i maksymalnej ładowności do 1200 kg to lekki samochód dostawczy o wszechstronnym zastosowaniu.

 

 


Opel Vivaro - Furgon z podwójną kabiną

Furgon z podwójną kabiną

Idealny do przewozu pracowników wraz z niezbędnym ekwipunkiem. Sprawdza się w wielu branżach, jak choćby w ogrodnictwie czy budownictwie. Furgon z podwójną kabiną załogową pomieści do 6 osób i jest dostępny w dwóch długościach. Komfort jazdy jak w samochodzie osobowym i spore zdolności transportowe, to jego ważne atuty.

 

 

 


Opel Vivaro - Kombi

Kombi

Wygodny, trwały i praktyczny Vivaro Kombi jest dostępny ze standardowym i wydłużonym nadwoziem. Jego wszechstronność i funkcjonalność sprawiają, że znajduje on zastosowanie w biznesie jak i na łonie dużej rodziny.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X