Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL VIVARO.

NOWY OPEL VIVARO.

Nowy Opel Vivaro to większe osiągi, dodatkowa przestrzeń transportowa, podwyższony komfort jazdy i najnowocześniejsze technologie łączności.

Nawet 1,2 tony ładunku.

Funkcjonalne wzornictwo i łatwo dostępna duża powierzchnia ładunkowa sprawiają, że Nowy Opel Vivaro sprosta każdemu zadaniu.


Opel Vivaro - Duży ładunek

Duży ładunek

Vivaro Furgon jest dostępny w dwóch długościach i wysokościach nadwozia, o pojemności ładunkowej od 5,2 do 8,6 m3. Wersja podstawowa Long, oferuje podłogę o długości 2 537 mm, a wersja przedłużana Extra Long – 2 937 mm. Obie wersje są na tyle obszerne, by pomieścić nawet trzy europalety.

 

 

 


Opel Vivaro - Łatwy dostęp do przestrzeni transportowej

Łatwy dostęp do przestrzeni transportowej

Szerokie drzwi boczne oraz podwójne tylne drzwi, otwierane na boki nawet pod kątem 250 stopni, ułatwiają załadowanie towaru. Dostępna jest też pojedyncza klapa tylna podnoszona do góry. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia, i tak już znacznych, możliwości przewozowych przedziału ładunkowego dzięki elastycznej przegrodzie FlexCargo® z otworami bagażowymi, oraz przez złożenie przedniego siedzenia pasażera. W ten sposób, w wersji z krótkim rozstawem osi, można przewozić przedmioty o długości do 3 750 mm, a w wersji z długim rozstawem – nawet do 4 150 mm.


Opel Vivaro - Chroń swój ładunek

Chroń swój ładunek

Za ochronę ładunku, a pośrednio pasażerów odpowiadają też specjalne, zintegrowane zaczepy na pasy bagażowe. Przestrzeń ładunkową Nowego Opla Vivaro można zabezpieczyć przed nadmiernym zniszczeniem montując podłogowe i ścienne panele. Są one ukształtowane tak, aby nie utrudniać korzystania z haków, zaczepów i uchwytów.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X