Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL VIVARO.

NOWY OPEL VIVARO.

Nowy Opel Vivaro to większe osiągi, dodatkowa przestrzeń transportowa, podwyższony komfort jazdy i najnowocześniejsze technologie łączności.

Przestrzeń, komfort i udogodnienia.

Nie warto tracić cennego czasu przez niewłaściwą organizację. Nowy Opel Vivaro oferuje udogodnienia dla pasażerów, wyższy komfort i więcej schowków na najpotrzebniejsze przedmioty.


Opel Vivaro - Miejsce kierowcy

Miejsce kierowcy

Wysoko zamontowana dźwignia zmiany biegów, koło kierownicy z przyciskami sterowania systemem audio (regulowane w dwóch płaszczyznach), fotel kierowcy z wielokierunkową regulacją i podłokietnikiem oraz ergonomicznie rozplanowane wskaźniki i przyciski na desce rozdzielczej zapewniają kierowcy poczucie kontroli nad pojazdem.

 

 

 


Opel Vivaro - Przestronne schowki w kabinie

Przestronne schowki w kabinie

Aż 9 otwartych i zamykanych, ulokowanych w desce rozdzielczej półek i schowków, nie licząc ergonomicznie umieszczonych uchwytów na napoje, ma łączną pojemność 24 litrów. Dodatkowo, w schowku pod podwójnym siedzeniem pasażera, pomieści się aż 54 litry ładunku. W sumie, więcej niż można by oczekiwać.

 

 

 


Opel Vivaro - Przygotowany do pracy

Przygotowany do pracy

Do przechowywania niezbędnych dokumentów, w zasięgu ręki kierowcy, służy podręczna przenośna podkładka z klipsem. Inne ułatwiające pracę elementy wyposażenia to:

  • Podwójne siedzenie pasażera ze składanym oparciem środkowym, na którym znajduje się uchwyt na dokumenty i zagłębienie pod laptop
  • Uchwyty na smartfona i na tablet, montowane na desce rozdzielczej

Dostępny jest również system automatycznego sterowania zamkami drzwi i zapłonem Open&Start, z możliwością selektywnego blokowania zamków drzwi.


Opel Vivaro - Najnowocześniejsze systemy multimedialne

Najnowocześniejsze systemy multimedialne

Masz do wyboru szeroką ofertę systemów audio i multimedialnych. Radio R 16 BT USB w standardzie lub radioodtwarzacz CD 18 BT USB z dużym wyświetlaczem, wyposażone są między innymi w łącze Bluetooth® do strumieniowego odtwarzania muzyki i obsługi połączeń telefonicznych oraz port USB umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń mobilnych. Tuner cyfrowy DAB+ jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Navi 50 oferuje 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, na którym wyświetlane są mapy 2D większości krajów europejskich. Bardziej zaawansowany system, Navi 80 IntelliLink, wykorzystujący technologię IntelliLink Opla, wyświetla dostępne mapy w widoku 3D, a ponadto płynnie integruje najważniejsze funkcjonalności smartfona z pojazdem oferując obsługę za pomocą komend głosowych (funkcjonalność na chwilę obecną jest niedostępna w języku polskim) i szereg usług serwisu nawigacyjnego TomTom.


Opel Vivaro - Podwyższony komfort jazdy

Podwyższony komfort jazdy

Nowy Opel Vivaro może być wyposażony w klimatyzację sterowaną manualnie lub elektronicznie, która dba o dobre samopoczucie pasażerów w kabinie. W wersji Kombi klimatyzacja obsługująca przód i tył pojazdu jest również dostępna z dodatkowym systemem ogrzewania wnętrza.

Opcjonalna kamera cofania RVC ułatwia kierowcy manewrowanie. Na jej obraz, widoczny na dotykowym ekranie systemu nawigacji, nałożone są dynamiczne linie ułatwiające oszacowanie odległości do przeszkód. Kierowcę wspomagają również statyczne linie na wewnętrznym lusterku.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X