Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY OPEL VIVARO.

NOWY OPEL VIVARO.

Nowy Opel Vivaro to większe osiągi, dodatkowa przestrzeń transportowa, podwyższony komfort jazdy i najnowocześniejsze technologie łączności.

Oferta akcesoriów dla Nowego Opla Vivaro.

Nowy Opel Vivaro zachwyca charakterystyczną dla Opla stylistyką, która debiutuje w segmencie samochodów dostawczych. Jednak każdą wersję Vivaro można wzbogacić i uzupełnić o szereg akcesoriów.

Wejdź na www.opel.pl do sekcji Usługi Serwisowe, aby w elektronicznym katalogu poznać pełną gamę dostępnych oryginalnych akcesoriów Opla.


Opel Vivaro - Komfort

Komfort

Bez względu na to, czy wykorzystujesz Vivaro w codziennej pracy, czy też jest to Twój samochód rodzinny, ważne abyś czuł się w nim po prostu jak w domu. W gamie akcesoriów i wyposażenia dodatkowego znajdziesz wszystko, co niezbędne, od dywaników podłogowych po pokrowce na siedzenia, aby we wnętrzu Vivaro stworzyć prawdziwie komfortową, wręcz domową atmosferę.

 

 


Opel Vivaro - Systemy multimedialne

Systemy multimedialne

Systemy multimedialne w Vivaro zapewnią Ci stały kontakt ze współpracownikami, rodziną i przyjaciółmi oraz na bieżąco poinformują Cię o warunkach na drodze lub podpowiedzą, jak najszybciej dojechać do celu.

 

 

 


Opel Vivaro - Ochrona i bezpieczeństwo

Ochrona i bezpieczeństwo

Zadbaj o swojego Opla Vivaro, a będziesz cieszył się jego fantastycznym wyglądem znacznie dłużej. Pomyśl o komforcie swoich pasażerów i zabezpieczeniu przewożonego ładunku. Zapoznaj się z gamą wyposażenia dodatkowego i oryginalnych akcesoriów, obejmującą między innymi czujniki parkowania, kamerę cofania, wewnętrzne panele ochronne, siatki ładunkowe, chlapacze oraz foteliki dla dzieci.

 

 


Opel Vivaro - Stylistyka

Stylistyka

Nowy Opel Vivaro zachwyca zarówno stylistyką nadwozia, jak i aranżacją wnętrza. Mimo to chciałbyś zapewne dodać coś od siebie? Zapoznaj się z gamą akcesoriów obejmującą na przykład progi boczne i nakładki na lusterka.

 

 

 


Opel Vivaro - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Możliwości transportowe Nowego Opla Vivaro są naprawdę ogromne. Opel oferuje szereg oryginalnych akcesoriów, które umożliwiają przewóz różnego typu bagażu, zarówno wewnątrz Vivaro jak i na zewnątrz. Elementy aranżacji przedziału bagażowego, belki dachowe, platformy bagażowe, a także haki holownicze czy uchwyty wielofunkcyjne – wszystkie te akcesoria ułatwią transport ekwipunku. Nasza propozycja obejmuje oryginalne produkty Opla, a także rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

 


Opel Vivaro - Koła

Koła

Połącz doskonały wygląd z funkcjonalnością. Rodzaje obręczy kół obejmują felgi stalowe i ze stopów lekkich, które nadadzą Twojemu Vivaro jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X