Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL MOVANO.

OPEL MOVANO.

Opel Movano, to gwiazda w świecie furgonów. Bogaty wybór wersji, rozstawów osi, ładowności i wysokości wysuwa Movano przed konkurentów. Wersje użytkowe i pasażerskie oferują inteligentne wzornictwo, doskonałą ekonomiczność i osiągi oraz przodujący w klasie poziom komfortu.

MILE WIDZIANY DUŻY ŁADUNEK.

Dostępny w szerokiej gamie wersji nadwoziowych o różnych długościach nadwozia i wysokościach dachu, z przednim lub tylnym napędem, w wersji Furgon z pojedynczą lub podwójną kabiną, w wersjach osobowych Kombi i Bus oraz jako podwozie do zabudowy, platforma lub fabrycznie przygotowany do zabudowy specjalistycznej, Twój Opel Movano sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań.


Opel Movano - Bardzo szeroka gama

Bardzo szeroka gama

Pomyśl, czego potrzebujesz. Jeśli musisz przetransportować ładunek o wadze do 2,5 tony lub przewieźć 17 pasażerów to na pewno znajdziesz Movano, które doskonale sprawdzi się w tej roli. Masz do wyboru cztery długości nadwozia, 3 wysokości dachu i cztery warianty maksymalnej ładowności. W zależności od obciążeń oraz warunków, w jakich będzie pracował Twój Movano, możesz wybrać przedni lub tylny napęd. Nie będziesz miał też problemów z przestrzenią, ponieważ pojemność ładunkowa może wynosić od 8 do nawet 22 m3. Gama Opla Movano obejmuje furgony z pojedynczą i podwójną kabiną, platformy do zabudowy, wersje osobowe i wiele innych, co sprawi, że mamy dla Ciebie Movano, które podała każdemu zadaniu.


Opel Movano - Moc i oszczędność

Moc i oszczędność

Pięć silników diesla stworzonych z myślą o przedsiębiorcach, w tym wyjątkowo oszczędna jednostka z technologią ecoFLEX, spełnia najwyższe normy efektywności. Zaawansowane technologicznie jednostki BiTurbo zapewniają płynne przyspieszenie bez opóźnień i oferują moc w zakresie 100 kW/136 KM (340 Nm) i 120 kW/163 KM (360 Nm). Jednostki BiTurbo oraz silnik ecoFLEX wyposażone są w system Start/Stop, wspomagający ekonomiczną jazdę, szczególnie w ruchu miejskim. Silniki BiTurbo posiadają dodatkowo układ Eco Mode umożliwiający dalszą redukcję zużycia paliwa.


Opel Movano - Optymalny komfort i efektywność

Optymalny komfort i efektywność

Czas to pieniądz. Kabina Opla Movano została zoptymalizowana pod kątem profesjonalnego wykorzystania. Z łatwym dostępem, szybką możliwością regulacji foteli i kolumny kierownicy może być dodatkowo wyposażona w schowki i uchwyty na narzędzia, notatniki, laptopy lub inne, potrzebne w codziennej pracy, elementy. Jeśli mniej czasu przeznaczasz na ich szukanie, tym więcej masz go na wydajną pracę w bardzo komfortowych warunkach.

 

 


Opel Movano - Zoptymalizowana przestrzeń

Zoptymalizowana przestrzeń

Zajrzyj do wnętrza Opla Movano, aby przekonać się jak wiele przestrzeni oferuje. Oczywiście jest ona płaska i o regularnych kształtach, co ułatwia jej pełne wykorzystanie. Natomiast dostęp do niej umożliwiają szeroko otwierane tylne oraz boczne drzwi przesuwane.

 

 

 

 


Opel Movano - Wszechobecna jakość

Wszechobecna jakość

Cała gama Movano została zaprojektowana z taką samą dbałością o detale i wykonanie. Możesz się o tym łatwo przekonać odwiedzając najbliższego autoryzowanego dystrybutora marki Opel. Wysoką jakość modeli furgon i osobowych odnajdziesz także w pozostałych wersjach Movano jak wywrotki, kontenery czy skrzynie ładunkowe. Jakąkolwiek wersję wybierzesz zawsze będziesz mógł liczyć na jej wytrzymałość i funkcjonalność.

 

 


Dostrojony do Twoich potrzeb

Fabryczne modele Movano dostępne są w następujących wersjach nadwozia: furgon z pojedynczą lub podwójną kabiną, kombi, bus, platforma, podwozie, podwozie z kabiną załogową, skrzynia ładunkowa, wywrotka i kontener. Aż 4 długości nadwozia, 3 wysokości, 4 kategorie dopuszczalnej masy całkowitej oraz przestrzeń ładunkowa w zakresie od 8 do 22 m3 oznaczają, że Opla Movano można dopasować do praktycznie wszystkich zastosowań w zakresie transportu lekkiego.


Opel Movano - Panel Vans

Opel Movano Furgon

Duża i łatwo dostępna przestrzeń to kwintesencja charakteru Opla Movano Furgon. Szerokie, prawe drzwi boczne (1270 mm) pozwalają na załadowanie europalety (z wyjątkiem wersji L1). Dostępne są też lewe odsuwane drzwi boczne. W modelach z niskim i średnim nadwoziem (H1, H2) tylne drzwi sięgają samego dachu i mają wysokość aż do 1820 mm (H2). Przestrzeń ładunkowa ze specjalnymi uchwytami ma do 4383 mm długości, co ułatwia bezpieczny transport naprawdę dużego ładunku. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia również metalowa przegroda kabiny oddzielająca przestrzeń ładunkową od pasażerskiej.


Opel Movano - Opel Movano Furgon z podwójną kabiną

Opel Movano Furgon z podwójną kabiną

Twoi ludzie we właściwym miejscu i z odpowiednim sprzętem. To bardzo proste z nowym Oplem Movano. Dzięki dostępnym 3 długościom nadwozia, 3 poziomom ładowności, 3 silnikom i 2 wysokościom dachu do wyboru, Movano Furgon z podwójną kabiną jest gotów do każdej akcji.

W pełni wyposażona kabina załogowa z 3 wygodnymi fotelami przednimi, w tym środkowym ze składanym oparciem, 4 siedzeniami w drugim rzędzie i zintegrowaną przegrodą zapewnia komfortowe warunki jazdy dla 7 osobowej załogi.


Opel Movano - Kombi

Opel Movano Kombi

Czasami Twoim priorytetem jest przewóz pasażerów, a innym razem potrzebujesz jak największej przestrzeni bagażowej. Jednak zwykle musisz znaleźć jakiś kompromis. Nowy Opel Movano Kombi z elastyczną przestrzenią pasażersko-bagażową jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dostępny w wersji 6- lub 9-miejscowej, w dwóch długościach i 2 wysokościach nadwozia zapewnia bardzo komfortowe warunki przewozu pasażerów oraz wszystkich rzeczy, które chcą zabrać ze sobą.

 


Opel Movano - Bus

Opel Movano Bus

Nowy Opel Movano Bus zapewnia przestrzeń i komfort dla 16 lub 17 pasażerów. Dla wygody i optymalnego dostępu, fotele ergonomicznie rozmieszczono w dwóch rzędach po bokach pojazdu, w układzie 2 plus 1. Wnętrze jest w pełni wykończone tapicerką i wyposażone w wysoko umieszczone uchwyty na bagaż oraz praktyczne oświetlenie. Może być wyposażone w regulowane nawiewy powietrza, dzięki którym nawet najdłuższa podróż będzie przyjemna. Szeroko otwierane drzwi boczne, które dodatkowo mogą być sterowane automatycznie mają elektrycznie wysuwany stopnień.


Opel Movano - Podwozie do zabudowy

Podwozie do zabudowy

Optymalna podstawa dla wszelkiego rodzaju zabudów specjalistycznych. Opel Movano w tej wersji – z kabiną pojedynczą lub podwójną – dostępny jest z napędem na tylną oś w trzech długościach i w dwóch z napędęm na przednią oś. Mocna rama podwozia z szeroką powierzchnią górną ma zintegrowane zaczepy montażowe. Ruchoma, przykręcana tylna belka zderzaka pozwala na jej montaż zgodnie z długością zastosowanej zabudowy

 

 


Opel Movano - Tylny stopień

Tylny stopień

Stopień o antypoślizgowej konstrukcji ułatwia dostęp do przestrzeni ładunkowej lub pasażerskiej. Wyposażenie standardowe w Kombi, niedostępne w z Bus.

 

 

 

 

 


Opel Movano - Drewniana osłona podłogi

Drewniana osłona podłogi

Dostępne są drewniane panele ochronne powleczone tworzywem chroniące podłogę przestrzeni ładunkowej przed uszkodzeniami.

 

 

 

 

 


Opel Movano - Drewniane boczne panele ochronne

Drewniane boczne panele ochronne

Dopasowane drewniane płyty mogą zabezpieczać również ściany przestrzeni ładunkowej na całej lub do połowy ich wysokości.

 

 

 

 

 


Opel Movano - Zdejmowany hak holowniczy

Zdejmowany hak holowniczy

Kulisty hak holowniczy zwiększa funkcjonalność Opla Movano.

 

 

 

 

 

 


Opel Movano - Demontowalne siedzenia tylne

Demontowalne siedzenia tylne

Aby powiększyć przestrzeń bagażową można wyjąć dwa tylne rzędy siedzeń (w wersji Bus) lub dwie tylne kanapy (w wersji Kombi).

 

 

 

 

 


Pełnowymiarowe koło zapasowe

Zostało zamontowane pod podłogą by nie zajmowało miejsca.


Uchwyt na długie przedmioty oraz zamykana skrzynia

Długie przedmioty takie jak drabiny, deski lub rury mogą być bezpiecznie transportowane dzięki specjalnemu uchwytowi. Natomiast zamykana skrzynia chroni Twoje cenne przedmioty.


Składany tylny stopień

Dzięki niemu załadunek i wyładunek Opla Movano jest łatwiejszy i bezpieczniejszy.


Opel Movano - Wywrotka

Wywrotka

Z możliwością zrzutu do tyłu lub do tyłu i na boki. Wytrzymały mechanizm elektro-hydrauliczny poradzi sobie z każdym obciążeniem. Objęty jest gwarancją tak jak cały samochód.

 

 

 

 

 


Opel Movano - Wygodne sterowanie

Wygodne sterowanie

Aby zapewnić, że przewożone materiały znajdą się tam gdzie powinny i będą dostarczone w odpowiedni sposób, Opel Movano wyposażony jest w pilot do sterowania wywrotką. Gdy jest nieużywany możesz z łatwością przechowywać go za siedzeniem kierowcy.

 

 

 

 


Opel Movano - Elastyczne systemy mocowania

Elastyczne systemy mocowania

Obie burty boczne i tylna mogą zostać spuszczone lub kompletnie zdemontowane łącznie z tylnymi słupkami celem uzyskania całkowicie płaskiej powierzchni. Aby zwiększyć funkcjonalność, tylna burta może być mocowana od dołu lub od góry.

 

 

 

 


Opel Movano - Skrzynia ładunkowa

Skrzynia ładunkowa

Opel Movano z fabryczną skrzynią ładunkową o długości do 4470 mm, z opuszczanymi burtami dostępny jest w dwóch długościach z napędem na przednią oś i w trzech z napędem na tylną oś. Dopuszczalna masa całkowita pojazdu wynosi 3500 kg lub 4500 kg. Pojazd może być wyposażony w kabinę pojedynczą lub załogową.

 

 

 


Opel Movano - Wywrotka

Wywrotka

Ta wytrzymała fabryczna wersja Opla Movano jest dostępna w wariancie wyładowczym na tył i obie strony lub tylko do tyłu. Pojazd wyposażony jest w pięciopozycyjny siłownik elektrohydrauliczny (2 kW) o maksymalnym wychyleniu 50°. Wersja napędzana na tylną oś jest dostępna w dwóch długościach podwozia – krótsza z tylnymi kołami pojedynczymi lub podwójnymi, dłuższa wyłącznie podwójnymi. Wariant napędzany na przednią oś dostępny jest w dwóch długościach podwozia – dłuższy z kabiną załogową. Dopuszczalna masa całkowita: 3500–4500 kg.


Opel Movano - Kontener

Kontener

Z fabryczną zabudową kontenerową o pojemności sięgającej 22 m3 nowy Opel Movano może przewieźć ogromny ładunek. Całkowicie płaska podłoga mocnego i lekkiego nadwozia jest pokryta powłoką przeciwpoślizgową, a łatwy dostęp do wnętrza zapewniają podwójne drzwi tylne otwierające się pod kątem 270° lub aluminiowa roleta. Ta wersja pojazdu dostępna jest w jednej długości podwozia z napędem na przednią oś i w trzech z napędem na tylną oś.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X