Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
FINANSOWANIE

FINANSOWANIE

Wszystkie formalności załatwiasz u nas na miejscu. Możesz wybrać dowolne wyposażenie, a jego koszt dodać do kredytu. Okres kredytowania i rata miesięczna dostosowane są do Twoich wymagań. Spłacasz kredyt w równych miesięcznych ratach.

FINANSOWANIE

W dzisiejszych czasach mało kto kupuje samochód w 100% za gotówkę, dlatego współpracujemy z kilkunastoma instytucjami finansującymi zakup samochodu poprzez kredyt, leasing czy też wynajem długoterminowy, aby móc dobrać dla każdego klienta indywidualną ofertę. Nasi specjaliści doradzą najbardziej korzystną formę zakupu.

 

Współpracujemy między innymi z:

 

FINANSOWANIE KREDYT / LEASING - GETIN BANK

Wszystkie formalności załatwiasz u nas na miejscu.

Możesz wybrać dowolne wyposażenie, a jego koszt dodać do kredytu.

Okres kredytowania i rata miesięczna dostosowane są do Twoich wymagań (max okres finansowania to 144 m-ce)

Spłacasz kredyt w równych miesięcznych ratach. wystarczy że:

osoba fizyczna przedłoży nam tylko 2 dokumenty tożsamości (w tym dowód osobisty),

emeryt lub rencista - ostatnią waloryzację emerytury lub ostatni odcinek emerytury (renty) + legitymację emertyta (rencisty), a renciści ponadto kopię decyzji o przyznaniu świadczenia emerytalno-rentowego (oryginał do wglądu),

osoba prowadząca gospodarstwo rolne - zaświadczenie z Urzędu Gminy o posiadaniu gospodarstwa i wysokości dochodów.

w szczególnych przypadkach dodatkowo poprosimy o następujące dokumenty:

  • osoba fizyczna - zaświadczenie o okresie zatrudnienia i wysokości średnich zarobków netto za ostatnie 3 miesiące lub wpływy wynagrodzenia na konto osobiste,
  • osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą - zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodzie za ostatnie 3 miesiące,

 

W przypadku Getin Leasingu - wystarczą nam tylko dokumenty tożsamości (dowód osobisty), działamy głównie na procedurze uproszczonej.

 

Ofertę kredytu i leasingu przedstawi specjalista w salonie.

 


 

FINANSOWANIE LEASING / WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - FUTURAPRIME

Futura Leasing S.A. powstała w październiku 1995r. w Gdańsku, a specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 t.

W 2002 roku Futura Leasing odnotowała 5% udziału w rynku leasingu samochodów osobowych, natomiast w 2003 roku już 7%. Firma zajmuje także 3 pozycję w segmencie leasingu samochodów do 3,5 t i posiada 10% udziału w tym rynku.

Futura finansuje zarówno samochody nowe, jak i używane. Jako jedna z nielicznych na rynku finalizuje umowy już od 10% opłaty wstępnej oraz oferuje konkurencyjny czas uzyskania finansowania - 24 godziny. Jest to możliwe dzięki uproszczonej procedurze, szerokiej ofercie oraz fachowej obsłudze Klienta.

 


 

FINANSOWANIE KREDYT - SANTANDER CONSUMER BANK

Santander Consumer Bank specjalizuje się w kredytach samochodowych i jest liderem na rynku kredytowania nowych pojazdów. Kredyt samochodowy banku został nagrodzony w 2009r. Orderem Finansowym Home&Market.

Santander Consumer Bank S.A. należy do Grupy Santander, największej grupy finansowej w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Z końcem 2008 roku Santander był największym bankim w strefie euro według kapitalizacji rynkowej i trzecim na świecie pod względem zysku.

Grupa Santander to ponad 150 lat tradycji i obecność na 5 kontynentach. Santander Consumer Bank w Polsce korzysta z doświadczenia bankowego firmy mającej poparte sukcesami doświadczenie w branży finansowej.

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X