Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Felgi Aluminiowe CENY SPECJALNE

Felgi Aluminiowe CENY SPECJALNE

Opel Serwis Katalog Letni

 

Czy warto zaopatrzyć się w felgi aluminiowe?

 


 

Aluminiowe felgi są lżejsze od stalowych. To bardzo ważne, bo mniejsza martwa masa całego koła oznacza mniejsze obciążenie dla amortyzatorów, sworzni czy wahaczy. Stosowanie aluminiowych felg może zatem wydatnie przedłużyć żywotność istotnych i nie tanich części zawieszenia.

 

Felgi aluminiowe - korzyść tylko wizualna?

 


 

Felgi aluminiowe mają zazwyczaj większe otwory przewietrzające, dzięki temu rozgrzane tarcze efektywniej oddają ciepło. Chłodniejsze hamulce to pewniejsze hamowanie i mniejsze prawdopodobieństwo wykrzywienia tarcz. Aluminiowe felgi są również ładniejsze, głównie dzięki płaskiej tarczy felgi, a mnogość  wzorów daje duże pole do popisu.


Jesienna  promocja!


 


* Oferta obejmuje wszystkie modele samochodów osobowych marki Opel. Informacje na temat innych rozmiarów dostepne u Doradcy Serwisowego Klienta. Promocja obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach Opel od 20.09.2021 do 30.11.2021 r. lub do wyczerpania danego produktu.

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Sezonowa promocja serwisowa.
Sezonowa promocja serwisowa.
Dowiedz się więcej
Program Tani Serwis Opel
Program Tani Serwis Opel
Dowiedz się więcej
Opel Service4Fleet
Opel Service4Fleet
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X