Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Im wcześniej tym taniej!

Im wcześniej tym taniej!

Umów się na wymianę kół lub opon już dziś !

Wymiana kół już od 85 zł


Umów się przed sezonem, wymień opony i zaoszczędź nawet do 30%! Zapraszamy do skorzystania z naszej sezonowej promocji!

Wymieniając koła od 14.10 do 30.11 zapłacisz mniej za uslugę.

 

KIEDY WYMIENIĆ OPONY I KOŁA?

Eksperci  zalecają wymianę opon na zimowe gdy temperatura powietrza spada poniżej 7 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Właśnie wtedy możemy spodziewać się spadku temperatury poniżej 0 stopni Celsjusza nocą, oraz pierwszych opadów śniegu lub śniegu z deszczem. Warunki jazdy w zimie mogą być bardzo zróżnicowane,  jednak nawierzchnia jest zawsze zimna. W okresie zimowym skuteczność opony letniej jest mniejsza w porównaniu do opony zimowej, w związku z czym wymiana  opon letnich na zimowe staje się niezbędna ze względów bezpieczeństwa.

Opona zimowa jest dużo bardziej elastyczna w niskich temperaturach,  pozwala to na  zachowanie lepszej przyczepności nawet na suchej nawierzchni.

 

CZY WYMIANA TYLKO DWÓCH OPON WYSTARCZY?

Dopuszczalne jest posiadanie 2 rodzajów opon ZIMOWYCH zamontowanych w pojeździe, pod warunkiem, że na kołach jednej osi/mostu  są identyczne co do marki, modelu, rozmiaru, oraz konstrukcji. Opony takie, muszą posiadać ten sam indeks prędkości oraz nośności. Teoretycznie zatem, można legalnie i bez obaw o zabranie nam przez policję dowodu rejestracyjnego mieć inne opony na przedniej, a inne na tylnej osi.

Warto jednak zasięgnąć rady eksperta i upewnić się czy taka konfiguracja nie wpłynie negatywnie na zużywanie się innych części pojazdu. Zbyt duże różnice w wysokości bieżnika mogą powodować przyspieszone zużycie elementów układu napędowego i w najgorszych przypadkach prowadzić nawet do urwania wału napędowego.

 

 

 


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MuchaAuto sp. z o.o. sp. k. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Sezonowa promocja serwisowa.
Sezonowa promocja serwisowa.
Dowiedz się więcej
Części sklep internetowy
Dowiedz się więcej
Program Tani Serwis Opel
Program Tani Serwis Opel
Dowiedz się więcej
Opel Service4Fleet
Opel Service4Fleet
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X