Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Wymiana zestawu rozrządu silniki benzynowe

Wymiana zestawu rozrządu silniki benzynowe

Wymień rozrząd przed wakacjami

WYMIANA ZESTAWU ROZRZĄDU SILNIKI BENZYNOWE

 

Wymień rozrząd przed wakacjami

Rozrząd to główny element napędu osprzętu silnika. Jego regularna kontrola i wymiana w odpowiednim momencie są niezwykle istotne. Awaria rozrządu może oznaczać ogromne koszty. Zdaj się na profesjonalistów, skorzystaj z atrakcyjnej oferty wymiany rozrządu. W czasach, kiedy wszyscy potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

 

WYMIANA ROZRZĄDU

949 zł Astra J 1.6 benz.

1049 zł Mokka 1.6 benz.


Jak często wymieniać rozrząd?

Bardzo trudno odpowiedzieć w sposób jednoznaczny na tak postawione pytanie. Z pewnością jednak najważniejszym czynnikiem jest tu stopień wyeksploatowania rozrządu. W sieci można spotkać się z bardzo rozbieżnymi wartościami, czasem jest to nawet 10 lat lub przejechanych 200 tysięcy kilometrów. Zwykle jednak doświadczeni mechanicy zalecają wymianę rozrządu wcześniej, a w przypadku starszych aut wskazuje się nawet na przebieg w okolicy 50 tysięcy kilometrów. Należy przy tym pamiętać, że te wartości dotyczą paska rozrządu, inaczej sytuacja wygląda w autach z łańcuchem rozrządu, gdyż ten cechuje się większą wytrzymałością. Natomiast z drugiej strony pozostałe elementy, jak np. rolki, prowadnice czy pompa wody nadal zużywają się w takim samym tempie. Najlepszym rozwiązaniem jest dokonywanie systematycznych kontroli rozrządu podczas regularnych przeglądów w ASO, dzięki czemu nie przegapisz momentu, w którym najlepiej wymienić ten element – tym bardziej że sama naprawa jest naprawdę skomplikowana i czasochłonna.

 

*Podana cena jest ceną rekomendowaną oraz zawiera podatek VAT. Dotyczy modeli Astra J 1.6b oraz Mokka 1.6b i obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach Opel od 06.07 do 31.08.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Sezonowa promocja serwisowa.
Sezonowa promocja serwisowa.
Dowiedz się więcej
Program Tani Serwis Opel
Program Tani Serwis Opel
Dowiedz się więcej
Opel Service4Fleet
Opel Service4Fleet
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X