Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Akcesoria i Części Opel

Akcesoria i Części Opel

Dodatkowa przestrzeń bagażowa, uchwyty na narty.

Akcesoria i Części Opel

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom.

Oryginalne akcesoria dają bogate możliwości indywidualnego kształtowania Twoich wrażeń z użytkowania Opla, zwiększając jego funkcjonalność czy też podkreślając jego wyjątkowy charakter. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane ze szczególną dbałością o detale, są idealnie dopasowane do poszczególnych modeli i spełniają wysokie standardy jakości Opla.

Jesień to czas powrotów z wakacyjnych podróży, ale też zmiany pogodowe często niosące za sobą opady deszczu. W podniesieniu standardu jazdy pomogą Ci nasze oryginalne akcesoria Opel, oryginalna mata bagażnika ułatwi utrzymanie porządku w przedziale bagażowym, a także zapobiegnie przesuwaniu się przedmiotów.

Oto przykład jednej z nich :

 

Dwustronna wodoodporna mata ochronna bagażnika

* Antyposlizgowa powierzchnia zapobiega przesuwaniu się przedmiotów

* Jedna strona materiałowa, druga strona gumowa

* Dodatkowy pas materiału okalający przestrzeń ładunkową na wysokość ok. 40 cm

* Z napisem ASTRA


Jeżeli jesteś użytkownikiem Opla i posiadasz aktywne konto MyOpel, przyjdź z voucherem promocyjnym do naszego salonu i skorzystaj z wyjątkowej promocji na oryginalne akcesoria Opel!

 

 

Obejrzyj katalog Akcesoriów Opel

Pobierz voucher promocyjny na Akcesoria Opel

 

Bagażnik rowerowy

Montowany na haku uchwyt mieści do dwóch rowerów,
a dodatkowa przystawka pozwala na transport trzeciego. Prosty w montażu i obsłudze – funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika samochodu, również z zamocowanym ładunkiem. Po złożeniu może być przewożony w bagażniku.

 

 

Belki dachowe

Dwie belki dachowe dostosowane są do montażu każdego rodzaju pojemnika dachowego lub innego systemu transportu bagażu.

 

 

 

 

 

Felgi aluminiowe

Podkreśl sportowy charakter auta i wybierz markowe felgi firmy Irmscher. Zaprojektowane specjalnie dla Insignii 18’’ koła Evo Star lub Turbo Star pasują do jej dynamicznego stylu.

 

 

 

 

Mata ochronna bagażnika

Chroni przed brudem i wilgocią. Łatwa w czyszczeniu, wykonana z trwałego tworzywa, z wygodnym mocowaniem na rzepy. Zabezpiecza całą powierzchnię podłogi bagażnika oraz posiada dodatkowe zakładki boczne o wysokości około 20 cm. Gdy nie jest używana, może być przechowywana w specjalnym pokrowcu.

 

 

 


Oryginalna część życia.

Podczas codziennej eksploatacji niektóre elementy ulegają naturalnemu zużyciu i ostatecznie wymagają wymiany. Zadbaj o Twojego Opla i zawsze korzystaj z Oryginalnych Części Opel. Odpowiadają one wysokim standardom jakości i są dopasowane do osiągów poszczególnych modeli, przez co dłużej mogą zapewnić optymalne parametry.

Wysoka jakość oryginalnych części.

  • Wykonane z zachowaniem wysokich standardów
  • Dopasowane do fabrycznych rozwiązań technicznych
  • Testowane pod kątem trwałości i bezpieczeństwa
  • Dobra dostępność (krótszy czas wykonania naprawy)
  • Korzystny stosunek jakości do ceny


Autoryzowany serwis daje pewność, że użyte do  napraw oryginalne części nie będą miały negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodu.