Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Samochody osobowe z rocznika 2019

Samochody osobowe z rocznika 2019

Modele z roku produkcji 2019 w specjalnej ofercie finansowej.

Promocje » Promocje 2019


Opel Astra V od 499 zł miesięcznie

Przyjdź do salonu Opel Mucha i wyjedź nowym samochodem.

Promocja: Opel Astra 5dr Enjoy 1.4 Turbo 125 KM MT6 od 499 zł miesięcznie


Opel Astra Hatchback

Już za 699 zł/mies. RRSO 8,21 % Opel Kredyt, Opel Leasing. Zwiększone bezpieczeństwo, wysoka pozycja za kierownicą, doskonała łączność oraz liczne udogodnienia znane z SUV-ów klasy wyższej to tylko wybrane zalety Mokki X. Poznaj już dziś jej wersję jubileuszową „120 lat”.


Opel Astra Sports Tourer

Już za 699 zł/mies. RRSO 8,17 % Opel Kredyt, Opel Leasing. Zwiększone bezpieczeństwo, wysoka pozycja za kierownicą, doskonała łączność oraz liczne udogodnienia znane z SUV-ów klasy wyższej to tylko wybrane zalety Mokki X. Poznaj już dziś jej wersję jubileuszową „120 lat”.


Opel Corsa

Już za 599 zł/mies. RRSO 8,50% Opel Kredyt, Opel Leasing. Zwiększone bezpieczeństwo, wysoka pozycja za kierownicą, doskonała łączność oraz liczne udogodnienia znane z SUV-ów klasy wyższej to tylko wybrane zalety Mokki X. Poznaj już dziś jej wersję jubileuszową „120 lat”.


Opel Mokka X

Już za 849 zł/mies. Opel Kredyt, Opel Leasing. Zwiększone bezpieczeństwo, wysoka pozycja za kierownicą, doskonała łączność oraz liczne udogodnienia znane z SUV-ów klasy wyższej to tylko wybrane zalety Mokki X. Poznaj już dziś jej wersję jubileuszową „120 lat”.


Opel Crossland X

Już za 699 zł/mies. Opel Kredyt, Opel Leasing. Wszechstronny SUV wyróżnia się wydajnymi silnikami, innowacjami rodem z klasy wyższej oraz wzorową funkcjonalnością. Poznaj już dziś Crosslanda X w wersji jubileuszowej „120 lat”.


Opel Grandland X

Już za 899 zł/mies. Opel Kredyt, Opel Leasing. Przestronny SUV o dynamicznej naturze przyciąga wzrok pięknymi liniami muskularnego nadwozia i zachwyca gamą najnowocześniejszych technologii. Poznaj już dziś Grandlanda X z pakietem jubileuszowym „120 lat”.


Opel Insignia

Już za 1 199 zł/mies. Opel Kredyt, Opel Leasing. Wzorcowa stylistyka, smukłe linie nadwozia i charakterystyczne przetłoczenia oraz szeroka gama najnowocześniejszych rozwiązań zwiększających komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Opel Astra Sedan

Już za 699 zł/mies. Opel Kredyt, Opel Leasing. Płynnie przeplatające się linie nadwozia i doskonałe proporcje sylwetki tworzą auto, które doceni nie tylko esteta.


Zafira Z rabatem do 6 000 zł

Charakterystyczne kształty nadwozia przyciągają spojrzenia, a przestronne i elastyczne wnętrze obiecuje komfortowe podróże.


Opel Combo Life

Już za 699 zł/mies. Opel Kredyt, Opel Leasing. Pięć lub siedem miejsc, mnóstwo przestrzeni na bagaż oraz nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo to tylko wybrane zalety Combo Life.


Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X