Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Nowa Corsa-e Zyskaj do 37 500 zł z dotacją

Nowa Corsa-e Zyskaj do 37 500 zł z dotacją

Już za 1 247 zł netto/mies. Free2Move Lease.

Promocje » Promocje 2019


Przejdź na e-mobilność i zyskaj nie tylko 37 500 zł!

Już teraz w przedsprzedaży możesz zarezerwować Corsę-e online.

Z dotacją z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu możesz zyskać nawet 37 500 zł*.

Aby skorzystać z dofinansowania wybierz elektryczną Corsę-e w wersji Edition w promocyjnej cenie 124 890 zł**, z dodatkowymi elementami wyposażenia:

  • reflektorami Eco LED ze światłami do jazdy dziennej LED
  • podgrzewanymi fotelami przednimi oraz kołem kierownicy
  • panoramiczną kamerą cofania 180 stopni
  • czujnikami parkowania z tyłu
  • konsolą centralną z podłokietnikiem i schowkiem
  • ładowarką indukcyjną telefonu

INFORMACJE PRAWNE

*Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekracza 125 000 zł, przy czym kwota wsparcia nie będzie mogła być wyższa niż 37 500 zł. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: https://www.gov.pl/web/energia/rozporzadzenie-w-sprawie-wsparcia-dla-osob-fizycznych-w-ramach-fundusz-niskoemisyjnego-transportu-podpisane . Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

** Wartość obejmuje rabat 4 500 zł udzielany na opcje wyposażenia dodatkowego, których suma cen cennikowych jest równa lub wyższa niż 4 500 zł (z wyjątkiem ładowarki pokładowej 11kW, 3-fazowej) oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel. Wartość katalogowa modelu: 130 390 zł.

 


OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do Corsy-e.

Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.12.2019.

 


OFERTA FREE2MOVE LEASE.

orsa-e już za 1 247 zł netto/mies.

Poruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy też bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

  • Niska rata i opłata wstępna
  • Pełny pakiet serwisowy
  • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
  • Usługi Assistance 24h

INFORMACJE PRAWNE

FREE2MOVE LEASE. Kalkulację sporządzono dla modelu Corsa-e Edition 136KM AT 5d RM2020 w cenie 102 837 zł netto. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 20%, całkowitym limitem przebiegu 45 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

 

 


Liczba modeli w promocji ograniczona. Promocja dostępna do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X