Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel Combo Life

Opel Combo Life

Już za 699 zł/mies. Opel Kredyt, Opel Leasing. Pięć lub siedem miejsc, mnóstwo przestrzeni na bagaż oraz nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo to tylko wybrane zalety Combo Life.

Promocje » Promocje 2019


 

OPEL KREDYT.

Opel Combo life już za 699 zł/mies. (RRSO 8,35%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!


OPEL LEASING.

Opel Combo life już za 699 zł/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.


COMBO LIFE PROMOCJA.

Combo Life z rabatem do 14 400 zł.

Pięć lub siedem miejsc, mnóstwo przestrzeni na bagaż oraz nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo to tylko wybrane zalety Combo Life.

Maksymalna wartość rabatu dotyczy Combo Life Elite 1.5 Diesel 131KM AT8 Start&Stop z roku produkcji 2019.

Zapytaj o dodatkowy rabat dla przedsiębiorców.


OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 049 zł**.

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.


INFORMACJE O LEASINGU.

Kalkulację sporządzono dla modelu Opel Combo Life Essentia Standard 1.2 Turbo 110 KM MT6 S&S w cenie 46 726 netto, w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 25 marca 2019 roku wynosiła 1,64%, powiększoną o marżę. Opłata wstępna 26,60%, okresu leasingu 60 miesięcy, wartość wykupu 1%, łączna suma opłat 117,34% ceny pojazdu.

Świadczenie reklamowanych usług następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

Opel Leasing jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. oferuje swoje usługi we współpracy z Bankiem BNP Paribas S.A. w sieci dealerskiej Opel. Opel Leasing jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a Bank BNP Paribas S.A. oraz BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta produktowa oraz jej szczegóły dostępne są u Dealerów biorących w udział w promocji. Lista Dealerów uczestniczących w promocji dostępna jest na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 30.04.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


*Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Combo Life Essentia 1.2 110KM MT6 S/S. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 8,35%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 43 873 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 57 317,76 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 13 444,76 zł (w tym: prowizja 1 798,79 zł, odsetki 11 645,97 zł), 81 miesięcznych rat równych w wysokości 699 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 698,76 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25 marca 2019 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup u autoryzowanego dealera nowego pojazdu marki Opel Combo Life Essentia Standard 1.2 Turbo 110KM MT6 Start&Stop w cenie 58 826 zł, z wpłatą własną 14 953 zł oraz zabezpieczeniem kredytu w postaci przewłaszczenia pojazdu. Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO, oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Bank BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony. Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą Bank BNP Paribas S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a Bank BNP Paribas S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Bank BNP Paribas S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 30.04.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X