Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Crossland X z rabatem 8 000 zł

Crossland X z rabatem 8 000 zł

Już za 649 zł netto/mies. Free2Move Lease.

Promocje » Promocje samochody nowe


Opel Crossland X z rabatem 8 000 zł.

Wszechstronny SUV wyróżnia się wydajnymi silnikami, innowacjami rodem z klasy wyższej oraz wzorową funkcjonalnością. Poznaj już dziś Crosslanda X.

Modele z lat produkcji 2019 i 2020 są w naszej superofercie. Sprawdź listę samochodów dostępnych od ręki i znajdź swój wymarzony samochód! Skontaktuj się z wybranym dealerem, a my przygotujemy ofertę dla Ciebie. Skorzystaj z rabatu online! Zapytaj sprzedawcę o dodatkowy voucher o wartości 4 000 zł.

 

*Maksymalna wartość zawiera regularny rabat w wysokości 4 000 zł na modele z roku produkcji 2019 oraz dodatkowy rabat online (tzw. voucher) w wysokości 4 000 zł na wybrane modele dostępne na składach dealerskich. Liczba aut w promocji jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają Dealerzy marki Opel.


OPEL KREDYT

Opel Crossland X w Opel Kredyt 50/50 (RRSO 10,01%)*

Wybierz właściwą drogę finansowania.

 • Oprocentowanie kredytu 0%
 • Tylko 5% prowizji
 • 50% wpłaty własnej
 • Okres finansowania 1 rok
 • Możliwość sfinansowania ubezpieczenia OC i AC, akcesoriów oraz pakietów serwisowych FlexCare
 • Wszystkie formalności w jednym miejscu

OFERTA FREE2MOVE LEASE

Opel Crossland X już za 649 zł netto/mies.

Poruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

 • Niska rata i opłata wstępna
 • Pełny pakiet serwisowy
 • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
 • Usługi Assistance 24h

Opel  Crossland X

FREE2MOVE LEASE. Kalkulację sporządzono dla modelu Crossland X 1.2 81 KM SS Enjoy  RM2020 w cenie 63 577 zł netto. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 10%, całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.


OPEL LEASING

Opel Crossland X już od 699 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

Informacje prawne

Kalkulację sporządzono dla modelu Opel CrosslandX Enjoy 1.2 MT5 82KM MT5 z kołem zapasowym, w cenie 53 089 zł netto, w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 1 października 2019 roku wynosiła 1,64%, powiększoną o marżę. Opłata wstępna 34,30%, okres leasingu 60 miesięcy, wartość wykupu 1%, łączna suma opłat 114,30% ceny pojazdu.

Świadczenie reklamowanych usług następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

Opel Leasing jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Opel. Opel Leasing jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta produktowa oraz jej szczegóły dostępne są u Dealerów biorących w udział w promocji. Lista Dealerów uczestniczących w promocji dostępna jest na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.01.2020 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

* Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, indywidualnych przedsiębiorców zaciągających kredyt na potrzeby własne lub prowadzonej działalności, wspólników spółki cywilnej, rolników zaciągających kredyt na potrzeby prowadzonego gospodarstwa rolnego.

Propozycja promocyjnego kredytu 50/50 obowiązuje do 30.06.2020 r.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 10,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 38 621 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 47 494,94 zł, oprocentowanie stałe 7,39% w skali roku, całkowity koszt kredytu 8 873,94 zł (w tym: prowizja 1 815,19 zł, odsetki 7 058,75 zł), 51 miesięcznych rat równych w wysokości 913,37 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 913,07 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 70 082 zł, z wpłatą własną 31 461 zł.

 

Podmiotem udzielającym kredytów jest BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna.

Dealerzy sieci Opel współpracują z Bankiem i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta przez Bank. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Opla. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Opel Finance jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Opel. Opel Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.


Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland X   |   Grandland X