Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Combo Cargo Enjoy 1.6D 75 km  MT5

Combo Cargo Enjoy 1.6D 75 km MT5

Już za 50 950 zł* netto dla firm

Promocje » Promocje 2018


Poznaj je bliżej.

 

Samochód dostawczy o wyjątkowych możliwościach adaptacyjnych

Combo Cargo ma to czego możesz oczekiwać od minivana - niski próg załadowczy, dużo miejsca, łatwy i wygodny dostęp do wnętrza przez boczne drzwi przesuwane oraz tylne drzwi dwuskrzydłowe lub podnoszone do góry. W obszernej przestrzeni ładunkowej od 3,3 do 4,4 m 3 pomieścisz nawet dwie europalety oraz niemal 1 tonę towaru. Otwór FlexCargo w przegrodzie kabiny i składne oparcie fotela pasażera umożliwiają transport przedmiotów o długości do 3,4 m.

 

Niezawodne i oszczędne Combo Cargo

Nowy Opel Combo Cargo zdobył tytuł International Van of the Year 2019 — IVOTY (Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2019). To najbardziej pożądana nagroda w segmencie lekkich pojazdów użytkowych.

W biznesie liczą się niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Gama jednostek napędowych Combo Cargo obejmuje bardzo nowoczesne, oszczędne silniki diesla o pojemności 1,5 i 1,6 litra i mocy od 75 do 131 KM oraz benzynowy 1.2 Turbo 110 KM, współpracujące z 5/6-biegowymi skrzyniami manualnymi oraz 8-stopniową przekładnią automatyczną. Wszystkie silniki spełniają surową normę emisji spalin Euro 6.2, a jednostki wysokoprężne wyposażone są w technologię BlueInjection znacząco ograniczającą emisję tlenków azotu.

 

Finansowanie

Wybierz najlepszy dla siebie sposób finansowania:

 

  • OpelKredyt 50/50
  • OpelKredyt 4x25%

*Prezentowana cena promocyjna netto dotyczy modelu Combo Cargo L1H1 Enjoy 1.6 Diesel 75KM MT5 z roku produkcji 2018. Cena promocyjna netto zawiera promocyjny rabat dla przedsiębiorców. Oferta dostępna jest wyłącznie dla klientów flotowych (firmy i przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą bądź instytucje prowadzące działalność społeczną, zarejestrowane w Polsce i rejestrujące auto na terenie Polski). Liczba aut w promocji jest ograniczona. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MuchaAuto sp. z o.o. sp.k.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy

SALON TYCHY

 

 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Mokka X   |   Crossland X   |   Grandland X