Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
NOWY INSIGNIA COUNTRY TOURER.

NOWY INSIGNIA COUNTRY TOURER.

Czy funkcjonalność może iść w parze z elegancją? Wystarczy spojrzeć na Nową Insignię Country Tourer, aby się o tym przekonać. Odziedziczona po wersji Sports Tourer wyrafinowana elegancja została wzbogacona o praktyczne elementy zabezpieczające dolne partie nadwozia.

Poszukiwacz przygód.

Podwyższone podwozie i elementy zabezpieczające ze wszystkich stron nadwozie sprawiają, że Opel Insignia Country Tourer jest prawdziwym poszukiwaczem przygód. Poznaj jego atletyczną sylwetkę i luksusowe wnętrze.


Opel Insignia Country Tourer - Mocny, atletyczny i elegancki

Mocny, atletyczny i elegancki

Opel Insignia Country Tourer łączy w sobie elementy kombi Sports Tourera takie, jak smukłe linie nadwozia kombi, charakterystyczny kształt osłony chłodnicy czy światła do jazdy dziennej LED, oraz detale, które nadają mu charakter i moc crossovera. Osłony najazdowe zderzaków sugerują zwiększone możliwości terenowe auta. Dwie końcówki układu wydechowego podkreślają jego wyrazisty tył. Bardzo harmonijne proporcje sylwetki tego wyjątkowego samochodu dodatkowo zostały wzmocnione poprzez podwyższenie podwozia o 20 mm (w porównaniu do wersji z napędem na przednią oś) oraz dodanie antracytowych osłon progów, błotników i dolnych partii nadwozia. Mocny, atletyczny, elegancki – taki jest Country Tourer.


Opel Insignia Country Tourer - Stylistyka wnętrza

Stylistyka wnętrza

Wrażenie wysokiej jakości i wysmakowanego wzornictwa wnętrza Insignii jest bardzo silne. Wystarczy tylko uchylić drzwi. Charakterystyczna deska rozdzielcza ukształtowana w formę skrzydła płynnie łączy się z panelami drzwi, stwarzając atmosferę przytulności i porządku. Równie starannie zaprojektowano użyteczne schowki.

Nowoczesne elementy, jak na przykład interaktywne wskaźniki, 8-calowy ekran dotykowy, przyciski sterowania na kierownicy i panel dotykowy idealnie wkomponowują się w tradycyjny komfort kabiny.


Opel Insignia Country Tourer - Luksusowe tapicerki skórzane

Luksusowe tapicerki skórzane

Elegancka i szczególnie komfortowa tapicerka z naturalnej skóry tworzy atmosferę luksusu. Skóra Nappa w kolorze brązowym Brandy lub czarnym Indian Night, której wysoką jakość uwydatniają klasyczne przeszycia, perforowana w fotelach z systemem wentylacji, czy gładka dla podkreślenia najwyższej elegancji – tak samo urzeka.

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J. - Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

Opel. Wir leben Autos.     ©2015     Serwis Chevrolet     Jesteśmy na Facebooku     Jesteśmy na YouTube     Opel Polska     Mapa strony