Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
OPEL CORSA 5-DRZWIOWA.

OPEL CORSA 5-DRZWIOWA.

Nowy Opel Corsa 5-drzwiowa!

Nadwozie.


STYLISTYKA NADWOZIA

Nowa Corsa kusi doskonałą sylwetką. Nie sposób się jej oprzeć. Wzrok naturalnie wodzi za jej opływowymi kształtami. Osłona chłodnicy z listwą z logo, charakterystyczne światła przednie, opływowa linia dachu i muskularny tył: bez względu na to, pod jakim kątem się jej przyglądasz, dostrzeżesz "artystyczny kunszt i niemiecką precyzję".

 

 

 


OKNO DACHOWE

Wystarczy jedno przyciśnięcie, by poczuć zapach świeżego powietrza, otworzyć się na słońce czy blask księżyca i gwiazd. Choć otwór dachowy jest pokaźnych rozmiarów, nie musisz martwić się o przeciąg dzięki osłonie przeciwwietrznej. Zaawansowana konstrukcja aerodynamiczna tłumi hałas z zewnątrz, zarówno przy otwartym, jak i zamkniętym oknie. Nie zabrakło również zintegrowanej rolety przeciwsłonecznej.

 

 


ŚWIATŁA

Reflektory biksenonowe zapewniają doskonałą widoczność w nocy. Funkcja statycznego doświetlania zakrętów zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania manewrów. Z kolei światła do jazdy dziennej w technologii LED ułatwiają innym dostrzeżenie Twojego auta.

 

 

 


COLOR EDITION

Daj się ponieść feerii barw i wyczaruj swoją Corsę Color Edition, która dodatkowo wyposażona jest w sportowe fotele przednie, pokrytą skórą kierownicę oraz specjalne, 16-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Swoje kolorowe kombinacje możesz wprowadzić zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

 

 

 


OBRĘCZE

Koła mówią wiele o kierowcy. Unikalne wzory obręczy ze stopów lekkich w rozmiarach od 15" do 17" nie tylko dopełniają charakter auta, ale również obniżają masę nieresorowaną, co poprawia własności jezdne.

 

 

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J. - Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

Opel. Wir leben Autos.     ©2015     Serwis Chevrolet     Jesteśmy na Facebooku     Jesteśmy na YouTube     Opel Polska     Mapa strony