Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
PROMOCJA NA KOMPLETY KÓŁ

PROMOCJA NA KOMPLETY KÓŁ

PROMOCYJNE CENY KOMPLETÓW KÓŁ ZIMOWYCH

Komplety kół zimowych.

Stosując opony i felgi dostosowane do pory roku, dbasz o siebie i innych uczestników ruchu. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny kompletnych kół zimowych!

Montaż kół objętych promocją jest bezpłatny.

 

Dane dotyczące oznaczeń opon, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE
nr 1222/2009 z 25 listopada 2009 r. w sprawie etykietowania opon pod kątem efektywności paliwowej
i innych zasadniczych parametrów (Dz. Urz. UE nr L 342 z 22 grudnia 2009 r.)

I) Klasa efektywności paliwowej - określana na podstawie współczynnika oporów toczenia, zgodnie ze skalą od A (najmniejszy opór) do G (największy opór) dla danego typu opon.

II) Klasa przyczepności na mokrej nawierzchni - określana na podstawie współczynnika przyczepności na mokrej nawierzchni (G), zgodnie ze skalą od A (najkrótsza) do G (najdłuższa droga hamowania).

III) Wartość pomiarowa zewnętrznego hałasu toczenia (dB).

 


*Z wyłączeniem modelu Crossland X, z uwagi na inny system pomiaru ciśnienia w kołach.
Podane ceny są cenami rekomendowanymi i maksymalnymi, nie mogą być wyższe niż prezentowane wartości i zawierają podatek VAT. Promocja dotyczy samochodów osobowych marki.

Opel i obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach Opel do 31.12.2017 lub do wyczerpania danego produktu. Ceny dotyczą kompletu kół z czujnikami ciśnienia w oponach wraz z montażem.

 

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez firmę General Motors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 5 ("GM Poland") w celach kontaktowych, w celu realizacji zamówienia i przesyłania ankiet satysfakcji klienta, jak i wykonania żądanych usług i świadczeń posprzedażowych. Dane te mogą być przetwarzane również przez podmioty mające siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Przetwarzanie danych osobowych przez Dealera oraz GM Poland
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ("Ustawa") wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez GM Poland w celach marketingowych oraz analitycznych. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, w szczególności poprzez zmianę preferencji w zakresie komunikacji przez skontaktowanie się z którymkolwiek z w/w podmiotów.

Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także od GM Poland informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny.

Udostępnianie danych osobowych spółkom z grupy GM oraz innym podmiotom
Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów oraz przez GM Poland moich danych osobowych podmiotom oferującym ubezpieczenie/kredyt/leasing oraz części i akcesoria do samochodów marki Opel jak również spółkom z grupy General Motors, mającym siedzibę na terenie oraz poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach analitycznych oraz marketingowych produktów finansowych i ubezpieczeniowych oraz części i akcesoriów związanych z zakupem samochodu marki Opel.

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Sezonowa promocja serwisowa.
Sezonowa promocja serwisowa.
Dowiedz się więcej
Części sklep internetowy
Dowiedz się więcej
Kalendarz serwisowy
Dowiedz się więcej
Program Tani Serwis Opel
Program Tani Serwis Opel
Dowiedz się więcej
Opel Service4Fleet
Opel Service4Fleet
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J.
Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

    ©2017     Jesteśmy na Facebooku     Jesteśmy na YouTube     Opel Polska     Mapa strony