Opel Mucha
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
PRZEGLĄD WAKACYJNY

PRZEGLĄD WAKACYJNY

Wykonaj przegląd wakacyjny Twojego samochodu przed wyjazdem na urlop.

Przegląd wakacyjny


Zbliżają się wakacje, wielu z nas wybiera się na urlop własnym samochodem. Drobna usterka podczas podróży może zepsuć nie tylko urlopowy humor, ale również znacząco uszczuplić rodzinny budżet. Tymczasem przegląd auta w autoryzowanym serwisie może zapobiec tak przykrym sytuacjom, jakimi są problemy z prawidłowym działaniem samochodu.

 

Kiedy najlepiej na przegląd?

Zalecany czas sprawdzenia samochodu to minimum 2 tygodnie przed planowanym wyjazdem. Taki czas spokojnie powinien wystarczyć, aby zniwelowac potencjalne usterki. Należy pamiętać również, że przed samym wyjazdem jest tak dużo spraw do załatwienia, że często nie umawiając się na przegląd wcześniej zupełnie o nim zapominamy.

 

Atrakcyjne pakiety na wakacje

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych pakietów przeglądowych, które przygotowaliśmy z myślą o bezpieczeństwie podczas wakacyjnych wyjazdów.

 

PAKIET 1

Przegląd wakacyjny + serwis klimatyzacji

PAKIET 2

Przegląd wakacyjny + wymiana oleju ( diesel)

PAKIET 3

Przegląd wakacyjny + wymiana oleju (benzyna)

PAKIET 4

Przegląd wakacyjny + regeneracja czynnika


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię:
Nazwisko:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez firmę General Motors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 5 („GM Poland”) w celach kontaktowych, w celu realizacji zamówienia i przesyłania ankiet satysfakcji klienta, jak i wykonania żądanych usług i świadczeń posprzedażowych. Dane te mogą być przetwarzane również przez podmioty mające siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Przetwarzanie danych osobowych przez Dealera oraz GM Poland
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ("Ustawa") wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez GM Poland w celach marketingowych oraz analitycznych. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, w szczególności poprzez zmianę preferencji w zakresie komunikacji przez skontaktowanie się z którymkolwiek z w/w podmiotów.

Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także od GM Poland informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny.

Udostępnianie danych osobowych spółkom z grupy GM oraz innym podmiotom
Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów oraz przez GM Poland moich danych osobowych podmiotom oferującym ubezpieczenie/kredyt/leasing oraz części i akcesoria do samochodów marki Opel jak również spółkom z grupy General Motors, mającym siedzibę na terenie oraz poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach analitycznych oraz marketingowych produktów finansowych i ubezpieczeniowych oraz części i akcesoriów związanych z zakupem samochodu marki Opel.

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Sezonowa promocja serwisowa.
Sezonowa promocja serwisowa.
Dowiedz się więcej
Części sklep internetowy
Dowiedz się więcej
Kalendarz serwisowy
Dowiedz się więcej
Program Tani Serwis Opel
Program Tani Serwis Opel
Dowiedz się więcej
Opel Service4Fleet
Opel Service4Fleet
Dowiedz się więcej

Mucha Sp. J. - Autoryzowany Dealer Marki Opel

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis tel.: 32 736 93 24

Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
tel.: 32 325 00 00

Serwis tel.: 32 325 00 11

 

 

Opel. Wir leben Autos.     ©2015     Serwis Chevrolet     Jesteśmy na Facebooku     Jesteśmy na YouTube     Opel Polska     Mapa strony