Mucha Sp. J. - Autoryzowany dealer firmy OPEL
Mucha Sp. J. - Autoryzowany dealer firmy OPEL

Kontakt

Mucha Sp. J. - Autoryzowany Dealer Marki Opel


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy 
tel.: 32 325 00 00

Serwis
tel.: 32 325 00 11

Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
tel.: 32 226 26 26

Serwis
tel.: 32 736 93 24


Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię:
Nazwisko:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz odbiorcę*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez firmę General Motors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 5 („GM Poland”) w celach kontaktowych, w celu realizacji zamówienia i przesyłania ankiet satysfakcji klienta, jak i wykonania żądanych usług i świadczeń posprzedażowych. Dane te mogą być przetwarzane również przez podmioty mające siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Przetwarzanie danych osobowych przez Dealera oraz GM Poland
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ("Ustawa") wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także przez GM Poland w celach marketingowych oraz analitycznych. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, w szczególności poprzez zmianę preferencji w zakresie komunikacji przez skontaktowanie się z którymkolwiek z w/w podmiotów.
Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów, a także od GM Poland informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny.
Udostępnianie danych osobowych spółkom z grupy GM oraz innym podmiotom
Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Mucha sp. j., ul. Katowicka 59, 43-190 Mikołów oraz przez GM Poland moich danych osobowych podmiotom oferującym ubezpieczenie/kredyt/leasing oraz części i akcesoria do samochodów marki Opel jak również spółkom z grupy General Motors, mającym siedzibę na terenie oraz poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach analitycznych oraz marketingowych produktów finansowych i ubezpieczeniowych oraz części i akcesoriów związanych z zakupem samochodu marki Opel.
 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

 

Odległości do salonów:

Mikołów:

Katowice - 13 km

Żory - 13 km

Ruda Śląska 13 km

Gliwice - 23 km

Pszczyna - 25 km

Tychy:

Katowice - 18 km

Mysłowice - 16 km

Oświęcim - 19 km

Pszczyna - 19 km

Bielsko - Biała - 40 km


Opel

Polityka Cookies